140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Pühadepatud


Reedel oli mul patukas! Korralikust pühakust sai kelm. 😀

Sõbrannal oli sünnipäev. Ta tegi üllatuse. Kutsus kokkulepitud kohta, käskis natuke üles lüüa ja rohkem ei öelnudki, mis plaanis on. Ai, me mõtlesime, et kuhu ta meid veab. Kas kuhugi ExitRoomi või Ilusalongi või kinno või…? Ei teadnud, mida oodata. Eks ma arvestasin juba ette, et patustama pean, aga mõttes leppisin kokku endaga, et kui patustan, siis vaid joogiga. Aga ta viis meid hoopis Cafe Lyoni sööma ja Indrek Taalmaa etendust "Lollidemaa" vaatama. Sõime eelroaks Grillitud rooma salatit Lyoni omatehtud soolasingi, kitsejuustu ja vaarikavinegretiga. Jube maitsev! Õnneks suht mini portsjon. Pearoogadest sõime Praetud turska valge spargli, paksoi ning koorese valge veini kastmega. Ka niiiii hea! Väga hull patustamine polekski olnud, aga siis toodi kakao ja šokolaadikook. Appi, kui maitsvad! Ma olen ju täielik šokohoolik! No ja siis muidugi jõime šampust! Etendus oli humoorikas. Aga ega ma väga süveneda saanud. Lõbutsemise sisse viskas ikka seda nooti ka: "Ei tea, kui palju ma nüüd juurde võtan selle patustamisega!"

Laupäeval kaalule minna ei julgenud. Käisime lastega linnas kinosTäna läksin. Polnudki juurde tulnud!!! 😀 Aga usun, et nüüd püsib natuke aega ühe koha peal.

Eile tegime söögiks ühepajatoitu esmakordselt. Väga maitsev. Aga järjekordselt potti ära ei mahtunud. Rõõm oli see, et lapsed sõid ka ja mõmisesid mõnust.

Täna peame jälle välja sööma minema. Kuna sõbrapäev on tulemas, siis saame peresõpradega kokku. No täna ei pea vähemalt joogiga patustama, kuna läheme lõunasöögi ajaks ja koos lastega.

Üldse on nende pühadega keeruline. 😀 Sõbrapäeval kingitakse tavaliselt kommikarpe ja šokolaadi. Kohe varsti on iseseisvuspäev, mida tähistatakse töö juures pidusöökidega. Peale seda on platsis vastlapäev oma isuäratavate kuklitega. Ja märtsialgul on naistepäev. No viimasel juhul loodan, et sel aastal piirdutakse vaid lilledega, torti ma lihtsalt ei söö. 😀

Eks saab ju kõigest keelduda, aga ma Ei-ütlemises väääga kehv. Pealegi ei taha kõigile seletada ka, mis mul hetkel käsil on.

Ise ostsin ka sõbrannadele ilusad kookosega tumedad šokolaadid kingiks. Teisi nuumata on hea. 🙂 

Kuna ma blogin väga harva, siis soovin juba ette ära kõigile FitLapitajatele mõnusat vastupidamist Sõbrapäeval!
Eliza
1506 lugemist
Minust

Tahan süüa selleks, et elada, mitte elada selleks, et süüa!Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom