Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Algus

Olen Fitlapi radadel algaja. Eks iga algus on raske. Aga kes ütleb, et peab kerge olema. Ikkagi aastatega kogutud kilod. Lihtsalt nüüd neid on liiga palju saanud. Olin kuulnud Fitlapist ja otsustasin proovida. Pean Fitlapi eeliseks loomulikku kaalualandamist ja mitte mingite "imetablettide" krõbistamist.

Tegelikult eks häda ajab ikka härja kaevu. Põhistiimuliks kaalulangetusteele asuda on mul jalad mis valutavad. Pole ka mingi ime, sest nad peavad iga päev kandma 20 liigset kilo. Esialseks eesmärgiks panin küll -10kg, aga eks siis vaatame edasi. Juba selle saavutamine tundub nii utoopiline.

Olen nüüd 3 päeva pidanud rangelt kinni reeglitest ja tulemus on olemas – olen 500g kergem. Ei usu, et edaspidi sama edukalt läheb, aga vähemalt esialgne tulemus tekitab positiivse tunde ja see annab impulsi jätkata. Kõige uskumatum on siin aga see, et ma ei ole kolme päeva jooksul tundnud kordagi nälga. Kuna nälga pole olnud, siis pole ka olnud vajadust näksida.

Eks mu liigsed kilod olegi tulnud ebaregulaarsest söömisest ja pidevast näksimisest. Kõige hullem on olnud õhtuti teleka ees. Algul püüad küll olla tervislik ja võtad midagi värsket, siis soolast ja nagu märkamatult lisandub sellele magus.

Minu kõige suuremaks raskuseks on siiani olnud mahutada ära ühte päeva 4 toidukorda. Kõht on veel täis, aga juba peaks tegelema järgmise toidukorraga. Sättisin oma alguse vabadele päevadele ja eks ta tänu sellele ka õnnestus. Homme jälle tööpäev ja sedavõrra keerulisem.

Trennitegemisele ma veel ei mõtle. Töötan vahetustega ja tööpäeva jooksul saan vahel vaid mõne hetke istuda. Sammulugeja näitab igal tööpäeval 10000-12000 sammu ja pean seda piisavaks koormuseks. Eks vabadel päevadel tuleb hakata jälle kepikõnniga tegelema. Kepikõnd mere ääres ja kui vesi lubab, siis ka kerge suplus. Kõlab hästi, aga selleks tuleb ennast kokku võtta. Kõige raskem selle juures on teekond tugitoolist välisukseni. Kui see tehtud on edasine vaid mõnu.

Mulle on alati meeldinud kõikvõimalike uute retseptide katsetamine ja nüüd on mul võimalus katsetada uusi retsepte ning veel kaalust alla võtta. Super!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse