133172 kasutajat 535 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Blogi – teraapia enda jaoks


Päris alguses, no see oli kaks nädalat tagasi, kui lugesin, et blogisse postitamine annab võimaluse lisa päevale, mõtlesin, et jee, lihtne viis päevi juurde saada, eriti kui oled algaja, katsetad seda keskkonda ja ei tea kas see mida siin pakutakse üldse sobib. Eks see lisa päev olegi pluss, aga peale paari postitust taipad, et tegelikult on see nö väike boonus. Põhiline point, vähemalt minu jaoks, on pigem teraapiline. Keegi ei tule siia kirjutama sellest kuidas ta tuba koristab, või tööl käib. Isegi kui ta seda teeb on kontekst teine, kõik toimub läbi toitumise ja treeningu kogemuse. Põhiline on see, et sa ise mõtled kirjalikult. Kirjutad enda mõtted lahti… probleemid söögiga, probleemid treeninguga või siis vastupidi jagad oma positiivseid muutusi mis on hakanud väliselt toimuma, rõõm väiksemast numbrist ja meeldivast maitseelamusest. Kui kirjutad, siis analüüsid enda tegevust, otsapidi leiad ka lahendusi samal ajal ja jagad mõtteid teistega, kuigi ei tea kas neid keegi üldse kunagi loeb, aga see polegi kirjutamise ajal oluline.  Algul arvasingi, et kes neid ikka loeb, aga näedsa, ikka keegi loeb, isegi lappad teiste kirjutatud postitusi. Ja kui siis saad positiivse soovi või head nõu on selle blogi mõte juba kahekordselt positiivne. Vahel leiad kellegi teise juurest midagi mida võiks katsetada või proovida ja parimal juhul toetad enda kirjutisega kedagi teist. Seega, kui on neid, kes blogi ei pea, siis soovitan. See on väike abivahend sellel kaalurallil. Vabandan nende ees, kellele ma ei ole vastanud ja kes on minu postitusi kommenteerinud. Ma olen vist viimane eestlane kellel "lõustikut" ei ole, tänu sellele ei saa ma ka kommentaari tagasi saata. Igatahes tänud tagant järgi ja ka ette. Aga eks näis, kui ma tunnen, et vist ikka on vaja ennast FB nähtavaks teha, küll ma siis ka teen. Ma saan aru, et mõnes kohas muudab see elu mugavamaks, samas tekkib juurde asi, mida peab jälgima ja millega tegelema, sest kord nädalas sinna sisse logida on ka ilmselgelt vähe. Aga elame näeme, ajad on muutlikud.

Seniks olge tublid ja kaotame rõõmuga 🙂 ja väike motivatsioon ka:

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Suslik
3936 lugemist / 1 fänn
Minust

Kaugelt vaadates pole hullu, lähemale tulles vajaks suts vähendamist ja tiba trimmimist, no et endal oleks kena olla :). FITNESS ON NAGU ABIELU. SA EI SAA SELLEGA PETTA JA LOOTA, ET SEE TÖÖTAB.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib, kuna ei pea ise arvutama. Olgem ausad, kui on masin, mis numbrid sinu eest õigeks sätib, siis ma ei näe põhjust seda iga päev ise teha. Sama hästi võiks ka pesu käsitsi pesta, aga aeg ja mugavus maksavad ka midagi.Lisaks on siin toredad kaaslangetajad :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva