Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Wohooo! Ma püsitasin rekordiii

Eilne päev läks kuidagi käest ja nii ununes mul blogi kirjutamine. Beebi, koer ja ise endale hetk.. no kuhu see aeg siis ikka kiirustab. Mees tuleb õhtul koju ning annan talle ja lapsele aega. Ise teen siis järgmiseks päevaks söögi valmis. Ja õhtul vajume issiga koos siis lapsega tuttu. 

Aga rekord!!!!!! Ma pole kunagi nii kaua oma toitumist jälginud. Max 1,5 päeva. Täna algas juba viies päev. Aga see on ju nii lihtne ka. Sul on toidud ees mida süüa ja kui palju. Pealegi on mul mees kõrval, kes jälgib minuga koos. Kuigi jah, ta ei tee seda 100% aga ta vähemalt ei luba endale midagi ülihead ja söö seda minu kõrval. Paneb supile hapukoort, joob praele piima juurde või jätab hilise õhtusöögi söömata. Ta muudkui arutleb kuidas seda sööki ikka nii palju on. Tema arvates on meil liiga suured kogused. Ometi andsin talle kasutusjuhendit lugeda, saatsin eraldi lingigi.. seal oli ju kirjas, et kui 2 nädala jooksul pole muutusi muudame oma toidu koguseid protsentide haaval. Keha vajavat harjumist. Mina proovin süüa nagu ette nähtud. Nüüd need täisteramakaronid ei läinud jah nii hästi kõik sisse ja tegelikult mõned ampsud jäid järgi ka, aga üldiselt söön ikka kõik ära. Õnneks olen lapsega kodus nädala sees ja ei isutagi muud toidud. Kui tööl käisin ja süüa viitsinud kaasa teha, mida tuli väga tihti ette siis läksin nagu Rootsile kohaselt buffeesse sööma. 10 euro ringis on lõuna ja eks ma siis õgisin end igasugu heast ja paremast täis. Sushi kohast tunnen kõige enam puudust, seal olen käinud ka peale sünnitust. AGA minu õnneks on toitumiskavas sushi olemas. Mul on lausa raamat retseptidega, riisi valmistaja ja nüüd ootan ka hiinast sushi rulli millega on eriti lihtne sushit valmistada. Pean endale selgeks kui palju kaloreid mingil sushil on, et too sama oleks kui siin fitlapi retseptides. 

Üleeile kõndisin koeraga hommikul 4km ja siis beebsuga hiljem 12. Koera võtan ka vahel pikale ringile kaasa, aga kui me käime teise koeraga mängimas siis on ta üldiselt nii vässu, et ma jätan ta parem koju puhkama. Ta meil pisike ka. Küll jah, Eesti hagijas taksi kehas.. pea ju võib öelda, et jaksab aga keha ütleks ilmselt varsti ülesse. Eile kõndisin temaga 7km ja siis veel lapsega taaskord 12. Ma kõnnin nii palju, sest tahan tervislik olla ja teisks sp.. et osalen mingitel challengsites, ei taha ju kehva kohta endomondos saada. Beebsule ka ju meeldib värskes õhus rohkem magada. 

Aga toitumine! Veel raskeid hetki pole olnud nagu ütlesin, muid isusi pole ja jälgin kenasti toitumiskava. Eks siin on mind motiveeritud küll – kellel 6kg kuus läinud janii. Ma muidugi ei peaks kiirelt seda kaotama, aga kui ta tahab siis ta kaob kui ei siis olen ka rahul kui 2kg kuus kaoks. Praegu ei kadunud ju üldse. 

Nii, beebi ärkas. Nüüd temaga toimetama! TSAUUU smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse