Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

No mis te arvate kuidas mul esimene päev läks?

Pühapäeval saatsime mehega tema sugulased Eesti tagasi. Tutvusid meie uue ilmakodanikuga ning veetsime muidu ka väga toredasti aega. Kuna mul oli meeletu grillvorsti isu palusime neil  head kraami meile ka Rootsi tuua. Õnneks või kahjuks sõime me väga palju ja grillvorstid said õigel ajal otsa. Otsustasin, et kui poodi lähme siis peab midagi korraliku süüa ostma, aitab rämpsust. Peal grillvorsti sõime ju veel igasugu pahna. Näitks küpsetasin magusat kui ka soolast kringlit valgest jahust.. lõpud andsime õnneks kaasa nendega. Aga mida süüa teha? Mees polnud kava usku, aga ma leidsin et just fitlap teab mida süüa teha järgmised päevad. Tellisin kava ja enne poodi ei läinud kui ostunimekiri koostatud. Õhtul valmistasime kanasupi uueks päevaks, kaheks toidukorraks.

Eile hommikul ärkas beebi juba nelja-viie ajal. Mul polnudki mõtet enam magama minna, sest lubasin mehele et hommikusöögi teen mina. Ta pole ise putru kunagi vist teinud ja ta lootis, et ma teen hea pudru. Sõigi veidi kuid siis ütles, et tema jaoks liiga palju.. eks talle ei maitsenud ka. Olin muidu vahukoorega putru keetnud, aga seda piima vastu vahetada ei saanud ja jäi ära. Puder oli kuivem kui muidu, missest et õunatükid sisse lõikasin. Kohupiimakreemi sõime vabalt ära, sest ostsime maitsega kohupiima, ainus mis oli ligilähedane vajalikele protsentidele. Ja ega tavaline kohupiim ju ka isutanud. Hiljem lugesin, et oleks võinud seda steviaga magustada. Teine kord sööme tavalist ikka.

Eks see esimene nädal võib ligadi logadi jälgimisel minna, aga me vähemalt üritame. Õpin alles kava tundma. Pealegi on hirmuäratav see, et pean hakkama toiduväärtusi ise jälgima, sest meil siin Rootsis polegi kõik nii samuti nagu Eestis. Võtan asja vaikselt ja ei lähe neid kohe otsima.

Teine toidukord oli kanasupp. Minu arvates sai see natukene liiga soolane, mehele jällegi meeldis. Ta ju pani hapukoort ka peale mida ometigi kavas kirjas olnud, aga ta ütles et ta ei suuda ilma selleta suppi süüa. Eks tema kaalu jälgimine polegi nii oluline kui minul. Mina olen ju ülekaalus. Sõin kolmas toidukord ka seda.

Peale beebsuga jalutamist ei saanudki ma kohe süüa nagu arvata oli… olin nälgimas. Vähemalt tunne oli selline. See kõik pidigi õige olema, kui pea natukene valutab ja no eks see näljatunne ka. Olin ju ohtralt enne söönud. Söötsin beebsi, siis tulid järsku külalised. Peale nende külaskäiku oli beebsu ikka natukene rahutu ja ma ei saanudki ise hilist õhtusööki valmistada. Mees tegi siis ise meile singirullid. Jube hääd maitsesid need. Jaaaa ma sain neid rohkem süüadevilcheeky. Minu 12 km beebsuga jalutamist läks trenni alla ja mina võisin 62 % süüa ja mees 35% angel. Nälg oligi varsti lännu.

Jeeeeee!! Esimene päev õnnestus väga hästi ilma libastumiseta. 

Kuidas aga läheb täna ehk teine "dieedipäev", selles kirjutan ma homme. 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse