Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Imetamisel toitumise jälgimine ja 2.päev Fitlapiga

Teine päev! Hommikusöögiks oli jälle sama puder. Vähemalt minul. Kohe hommikul ma mehega ärgata ei viitsinud, olin nii unine veel ja beebi magas väga hästi, nautisin vedelemist. Ma isegi ei tea mis ta siis hommikuks sõi, aga putru ta omale kindlasti ei teinud. Pudrust sai nüüd villand juba, sest tegin seda ka enne "dieedi" alustamist. Vähmalt üritasin, beebsule tekivad ju kohe gaasid kui ma leiba või saia söön. Sellest tahtsingi ma natukene rääkida.

Peale sünnitust olin algusest peal veel üsna julge. Sõin mis hing ihaldas, niikuinii see paksus ju kohe ei oleks kadunud. Mis mul küll arus oli. Nüüd istun ma sama kaaluga juba pea kaks kuud. Aga kõige hullem oli see mis ma beebsule korraldasin. Tema kõtuke pole veel kõige korralikuks seedimiseks valmis ja seetõttu tekkisid tal jubedad gaasid. Nagu vana mees lasi pussu välja. Hakkasin kohe googeldama, et mida vältida. Aga näiteks sibulat ma ei märganud kohe lugeda. Sõin seda ikka edasi ja nagu tavaliselt panin ma seda ohtralt igale poole. Jepjep. Ma olen sibula-hull. Beebsu puupsutas meeletult sinnamaani kuni avastasi sibula kahjulikuse imetamise ajal. Laps magas järgmistel öödel palju paremini. Nüüd kava jälgides proovin ka sibula ja küüslaugu välja vahetada. Kuigi sõin esimene päev värskeid herneid ja õuna siis ma ei ütleks, et lapsuke halvasti maganud on või gaase. Vastupidi, väga elurõõmus on ja magame palju kauem kui muidu. Ptuiptuiptui, ei taha ära sõnuda! Sain ruttu selgeks, et imetamisel on kindla peale oluline minu enda toitumine. No ja lisaks veel lapsele võimalikult palju turvatunnet pakkuda (jonn lahti, kohe rinnale) ja lõunauned väljas teha. Gaaside ajal tegime iga õhtu kauem vanni lapsele kui muidu, lisaks mašaasi. Mina leidsin, et need aitasid meid ja seda muidugi siiani. Aga tagasi minu eilse päeva juurde.

Päeval sõi mees tööjuures suppi mida eelmisel päeval sõime. Ütles, et imelik maitse. Oligi! Minul oli kodus võimalik uus toit valmistada. Võtsin fitlapi retseptid ette ja hakkasin sirvima. Leidsin praemuna ja singi retsepti. Sõingi siis kaks korda muna (kusjuures lapsel pole gaase!! Muna ju võib ka tekitada.)

12km jalutust ja peale seda koju singirull sööma. Kuna mees jõudis liiga hilja koitsa jõudis ta ainult muna süüa ja tema kõhuke oli juba neist täis saanud. 

WoHHHHOooo!! 2.päev check! Mina olen väga tubli olnud. Mitte ühtegi pattu!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse