136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kaal jonnib..kas ka mina?


Hei hopsti! 

Pole päris tükil ajal siia kirjutama sattunud.Kord on kiire, siis ei viitsi, siis pea valutab, siis on väsimus..noh teate küll.Lihtsalt pole jõudnud.Ega pole ka suurt midagi kirjutadaindecision

Taas olen kooliga hõivatud.Kõik on uus septembrikuus..ja.. jah.Kaal jonnib, vist juba kaks nädalat.Täna oli mõõtmise/kaalumise päev.Ei tahtnudki hakata seda tegema.Teen selle hoopis homme ehk ära.Väga ma muutuste peale ei panustaks.Ei saa vahest üldse oma kehast aru.Teen ju kõik õigesti.Lets see.

Mmm..viimasel ajal on ka kõht üpris tihti tühjaks jäänud, aga endiselt olen kavas kinni olnud ja pole hakanud isudele ja toiduga-seotud-ideedele alla andma.Tahaks leida tõesti retsepte, mida saakski reaalselt hunniku süüa ja viimaste ampsude juures mõelda, et kas mahub ikka sisse.No midagi korralikult suurt.Lihtsalt sellepärast, et tundub mu organism vajaks seda praegu.Siis ei ole tunnet ka, et olen-dieedil-ja-toitun-kui-linnupoeg.Lõpetaks ehk kaal jonnimise ja organism hakkaks taas kaasa töötama.Hetkel kaal kuskil 66kg..vist.

Ma tean küll, et see seisak on loomulik protsess ja aeglane kaotus on lõppkokkuvõttes tõhusam ja kaal on lihtsalt number ja aeglane langus on parem kui tõus..Ma teaaan cheeky Aga olen ju jäära tähtkujust, loogiline, et kärsitu.Tahaks ju kõike ruttu ruttu!

Olen siin lugenud teiste postitusi ja keegi rääkis, et oa-singisalatit saab õudsalt suure portsu, niiet vaat peab kaheks jagama ja pool viiendaks toidukorraks sööma.Oh jess, seda ma ju vajangi! Kõlab nii hästi.Ja..kui ma selle valmis tegin.Eh..no nii väike kogus, kuidas ma peaks kõhu täis saama? Ju siis oleneb kehakaalust nii palju ikka see portsude suurus.Pean ise jätkama oma otsinguid, et leida võimalikult palju toitvaid koguseid.

Jah.Alguses mainisin ka peavalusid.Viimasel ajal esineb neidki.Väsimus on ka peal.Sügis stress? Eks viimasel ajal on vähe kiirem ja närvilisem aeg ka olnud, tuleb ju taas rutiini end sisse saada.

Kui ma jätkaksin, siis ilmselt leiaks veel ja veel asju mille üle kurta.Kui kord juba alustada siis ikka korralikult vinguda, nii, et isu pikaks ajaks täis saaks laugh Ei noh, nali naljaks.Juba hakkaski kirjutamisest parem.Jagatud mure on pool muret.Ma ei anna veel nii pea alla, pagan kord peab ju see keha jälle koostööd alustama, kuigi kaua ei viitsi ju keegi jonnida!

Täna hommikul muigasin end peeglist vaadates ja tõdesin vaikselt omaette-Täitsa kenake näed ju juba välja.

Kell on alles 17 ja mina juba mõlgutan, et pistaks pintslisse ühe mõnusa õhtusöögi…

Ehk üks pudel vett ennem seda, petaks organismi ära? Jah, üks suur kavaldamine ja kombineerimine kogu see protsess.

Nojah, seekord tuli tõesti vähe negatiivsem postitus, aga nii see on.Tuleb olla aussmiley

Mõnusat õhtut!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Ööliblikas
6629 lugemist
Minust

Positiivse ellusuhtumisega tütarlaps, kes unistab suurelt ja seab üha uusi eesmärke mille poole püüelda.Seekord siis eesmärgiks kaalulangetamine ja hiljem soovitud kaalus püsimine :) 79kg..75kg..73kg..70kg..67kg..lõppsiht 60kg!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap.ee-s on palju erinevaid, huvitavaid ent samas lihtsalt valmistatavaid toite.Mulle meeldib, et retseptide hulgas on mitmeid erinevaid magustoite mida saab oma menüüsse lisada (algselt näiteks arvasin et kaalulangetus menüüde puhul pole võimalik süüa pannkooke või muid magusaid asju.)Kava on kiirelt jälgitav ja koostatav, tänu millele ei satu toidulauale rämpsu ja muud ebatervislikku.Treeningkavad on jagatud koormuse kaupa, mis annab juurde motivatsiooni pürgida edasi ja kunagi tulevikus alustata näiteks ka kõige raskema kavaga :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva