Kes kirjutas siin endomorfsest kehatüübist? Ja ka endast ja kehaanalüüsist

Hei
Keegi siin suht hiljuti kirjutas nendest kehatüüpidest ja otsustas ona makrosid natuke kohandada vastavalt sellele tüübile.

Mitte ei suuda seda postitust leida.

Äkki keegi teab, tunneb end ära, või leiab selle postituse.

Oleksin väga tänulik.

—————————-
Kiire ülevaade ka endast. Ma ei saa aru, aga minu peal see kava vist ei tööta indecision  Kaal langeb ikka väga vaevaliselt. Põhimõtteliselt toimub "langus" nii, et 2 sammu allapoole, 1,5 sammu tagasi.

Päevikut täites valitseb seal ikka roheline toon. Nii trennide kui ka toitumise omas. Loomulikult ei tee ma trenni iga päev, aga vahest teen 2 trenni jutti. Nt BodyPump ja peale a la BodyBalance, või MyAbs. Trennivaba päevi on nädalas 2. Jõusaali ei tee, kuigi peaks vist mõtlema selle peale (aga no see on ju niiii igav). Kord nädalas üritan nüüd joogasse jõuda. Mõnus end venitada + painduvust lisada.
Patutoidukordi on ka nagu vähe olnud. Aga kohe kui on olnud, siis on kaalutõus garanteeritud, a la 1,5kg, mida ma siis likvideerin mingi 5 päeva.
Tegelikult on nagu kopp ees natuke. Tahaks tagasi oma normkaalu devil  (täna 72,9, soov 67…68)

Kuna käisin ka ühes loengus, kus räägiti erinevatest kehatüüpidest, siis otsustasin enda makrod Fitlapi kavas natuke ümber mängida. Hetkel tundub, et see isegi aitab. Sest see SV hulk, mida see kava mulle pakub, on mulle algusest peale tundunud liiga suur indecision Tõenäoliselt seepärast mu kaalunumber ka ei alane.

Sattusin ka kehaanalüüsile. Õhtupoolikul, mil ma kunagi end ei kaalu, ja eks sellest tulenevalt oli ka kaalunumber suurem kui tavaliselt. Ning muidugi olid riided seljas, ja ei olnud ka nii kaua söömata-joomata enne seda nagu vaja, aga mingigi ülevaate ma sain. Lihasmassi hulk on päris hästi kasvanud, samas rasva% on ka ikka liiga palju minu jaoks (25 millegiga % ehk 18,5kg). Jääb küll normi piiridesse, aga rahul ma sellega pole.
Nüüd üritan ja proovin, et saada see 23 peale esialgu.

Kõik muud näidud olid superluks  yes

Kuna mul on kombeks paari kuu tagant ka feilida, siis mingeid dealine ma endale seadma ei hakka. Ja detsember on niikuinii väga kahtlane kuu… Aga vaataks-prooviks jaanuaris uue analüüsi teha.

 

Mult küsiti eelmisel nädalal 2 korda, et kas ma tegelen Fitnessiga laugh laugh laugh Muig, sest no millisel fitnessi tsikil on nii kõrge rasva% blush  Aga jah, 1 uuris lisaks, et no millegagi ma pean ju ometigi tegelema, et jalad-käed nii treenitud välja näevad wink  Aga nagu me teame, siis riietusega (teksadega) annab nii mõndagi ära petta/peita. Aga kompliment ikkagi heart

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod