137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Puhkus. Nauditud hetked.


                                                    

Terve eilse päeva ma unistasin nii… Aga et Eesti Loto ei ole ikka veel minu konto numbrit selgeks saanud, siis tänane reaalsus on selline.

                                                    

Aga õnneks kohe-kohe saabki see esimene päev läbi ja homne on juba kergem.wink

Puhkus oli mõnus. Kurdetakse ilma üle? Mina ei kurda. Soojem oleks ju võinud olla, aga päris ära ei külmanud ju ka! Rannas ma niikuinii ei käi, nii et see päikesepuudus oli kehv ainult taimedele, mis mitte kuidagi valmida ei taha.

Puhkus ei ole minu jaoks kunagi olnud lihtsalt logelemise aeg. Kui mul veel suvekodu ei olnud, siis tegin kodus suurpuhastust, vähemalt nädala, no ikka sellise, et hambahari ja hambaorgid väiksemate pilude jaoks abiks olid. Kui suvekodu ostsime, siis selge see, et seal tuli kogu puhkus rassida. Ülesküntud uudismaast ja hooldamata majapidamisest sai seitsme suvega rajatud mõnus elamine ja imekaunis aed. Aga et talv oli raske ja stressirohke, otsustasin sellel suvel korraldada endale kohustustevaba puhkuse. Ja teate, see oli  ootamatult mõnus kogemus. Eriti suur vedamine oli see, et Härral minuga samal ajal puhkus oli. Ma ei mäletagi et kunagi kogu puhkuse koos oleksime puhanud.

Minu jaoks on tähtis ennast hommikul korralikult välja magada. Ja kuigi Härra on tavaliselt varajane ärkaja, siis nüüd põõnas temagi 9-10-ni. Vara ärkasin vaid siis, kui lapselaps meil oli, aga selle üle ma küll ei kurda. Temaga koos veedetud päevad olid täis imelisi hetki. Koos sai õues onni ehitatud ja toas telki tehtud. Lauamänge mängitud, joostud ja peidetud. Väiksem veel vanaema juures ööbimisest ei hooli, naudib sel ajal hoopis vanemate jagamatut tähelepanu, aga kui ma nende juures lapsevalves olin, siis seal nautisime täiega kolmekesi batuudil hüppamist. Neil on ammu see hiiglaslik batuut olemas, aga mina proovisin esimest korda. Kindlasti mitte viimast! Miniloomaaias käisime ka. Jällegi vahva elamus. Isegi mitte nii palju loomadest kui laste emotsioonidest hetkel, kui lambad neil peost sõid või said nad jänkule võre vahelt kapsast või porgandit anda.

Kuigi reisimisks meil sel aastal raha ei olnud, pisikesi tuurikesi tegime ikka.

                                                   Ameerika autosid vaatasime Haapsalus.

                                                

Seenel sai käidud. Vot nende puhastamist naudinguks ei nimetaks…wink

                                                

Ja lahedate meestega tutvutud…

                                                

Nii et puhkus oli igati mõnus, ainult et liiga lühike. cheeky

Kaunist suve jätku teile!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Matilda
68030 lugemist / 52 fänni
Minust

Kui minu vanemad ei oleks arvanud, et paks laps on ilus laps, oleks ilmselt palju asju teistmoodi läinud, sest toitumisharjumused saame kaasa lapsepõlvest. Õnneks on olemas Fitlap, mis aitas mul kardinaalselt muuta toitumisharjumusi ja veidi üle 20 kilo alla võtta. Loodan, et see jääb viimaseks spurdiks kaalurallil.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Kui ostad omale uue kokaraamatu, siis on see kindlasti väga kasulik kulutus. Ometi kord saavad kõik retsptid läbi proovitud ja mida maitsvamad road, seda rohkem on oht kaalus juurde võtta. Kui aga valid Fitlapi retseptid, siis supermaitsvate toitude söömisega ei võta juurde, vaid hoopis alla ja iial ei saa retseptid otsa. Boonusena lisaks tore seltskond ja järjest põnevamaks muutuvad kaasvõitlejate edulugude järjejutud.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom