Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Millest sa elad ja hingad?

                                                   

No ma ju teadsin, et pole mul vaja oma nina toppida sinna nutridatasse! Ja pole mul mingit pulsikella vaja! Nüüd olen ma veel rohkem segaduses, kui olingi. Poolteist aastat usaldasin ilusasti kava ja saavutasin märkimisväärsed tulemused. Aga praegune kaalu seisak tegi….mmmm…, ei, mitte vihaseks, uudishimulikuks võib-olla? Olin kindel, et asi on ikkagi alkoholis, kuid juba 4 nädalat olen kenasti alkoholivabalt kava jälginud ju. Ja ei midagi! Eelmises blogis, kus kaaluseisaku üle kurtsin, sain Eve käest teada, et suvikõrvits, mida ma pahaaimamatult ohtralt toidus kasutan, polegi nii süütu vabavara… Kasutan nüüd vähem. Marjaana soovitas ehmatada keha paaripäevase õgimismaratoniga ja siis kraanid kinni keerata. Seda soovitust hoian esialgu varuks. No ma ei oskagi enam vist õgida! Selle pika aja jooksul olid mul täiesti kavata päevad vaid eelmise suve reisi ajal. Muidu on ikka 100% kavas ning ka siis, kui pühade ajal patustasin, siis vähemalt kaks toidukorda päevas olid ikka täpselt õiged. Mingid näksimised vahepeal? Imeharva ja siis on see ka kas vabavara või ei suuda ma end juustu viilutades tagasi hoida ja võtan paar viilakat.

Aga numbritest siis. Viimane kehaanalüüs näitab, et minu põhiainevahetus on 1159 ja päevane energiavajadus 1785 kcal. Nutridata väidab, et soovituslik päevane energiavajadus on trennipäeval 2025 kcal. No OK, võib-olla esimene number ei arvestnud, et teen trenni. Aga edasi läheb asi hullemaks. Lõin siis oma piimaportsud kalkulaatorisse ja sain päevaseks koguseks 1022,3 kcal, seega päevane puudujääk 2002,7kcal. Millest ma siis elan ja hingan??? Ja see pole veel kõik!

Pulsikella (või mis iganes selle vidina õige nimetus on) andmetel kulutan mina trennipäeval 2800-3100 kcal (muide, saunas ja basseinis peale trenni käin ma pulsikellata). Trennivabal päeval 2500-2700. Algul arvasin, et see randmevõru näitab väga valesiti, aga pärast võrdlust klubi masinatega (näiteks ellips) sain aru, et ta näitab pigem vähem, kui rohkem. Trenni teen ma 5 korda nädalas. Kolm korda klubis ja kolm korda kodus hommikvõimlemist, no näiteks täna tegin https://www.youtube.com/watch?v=tVNXjGFHJQU + https://www.youtube.com/watch?v=MG69sFM1UIw.. Läheb ju trenni alla?Kahel hommikul algab mu klubitrenn 7.20, siis ma hommikvõimlemist ei tee ja puhkepäevad on üldjuhul täiesti trennivabad.

Ju kui ma sellise 3100 kcal päevas+bassein söön 1022,3 kcal päevas??? No olgu, praegu +20%, see on 1226,76, siis see ei ole ju isegi pool kulutatavast! Ma peaks ju siis lausa kondibukett juba olema. Aga pikas perspektiivis, kas selline puudujääk ehk negatiivselt mõjuma ei hakka?

Ja nii ma siis nüüd murran oma pead ja kahetsen südamest, et läksin libedale uudishimurajale… Ärge seda tehke, usaldage ja ärge kontrollige!

                                                

 

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse