Kevade esimene postitus

                                               Juba linnukesed väljas laulavad,
                                               kenad kasekesed kingul kohavad…

                                              …Möödas kurvad talvetunnid,
                                               kena kevade on käes.

See kasekeste osa on kahtlane, aga linnud laulavad (puhkepäeva hommikul ütleks, et lausa räuskavad) ja kevad on käes. Võib-olla on kusagil kena ka, Tallinnas sajab vihma. Aga las sajab, pesebki (loodetavasti) viimased lumeriismed ära.

                                                                        * * *

 Eile kiitlesin, et tellisin omale uue mänguasja, täna aga anti teada, et otsas angry. Lubati aprillis. Mul olid juba suured plaanid nädalavahetuseks, mis ma kõik sellega ära teen.  Mujalt saaks ju ka tellida, aga igal pool on pisut kallim ja tarneajad on pikad. Ei lohuta ka see, et muu kaup pandi teele. Ma tellisin kõik muu põhimõtteliselt sellepärast, et kui kord juba saatekulu maksta, siis ikka mitme asja eest korraga wink.  Jääb vaid loota, et uus partii ei lähe suure nõudluse tõttu kallimaks.

                                                                       * * *

Eilse postituse kommentaaridesse lisas Helen tabeli luu kaalude kohta. See aga ajas asja veelgi keerulisemaks. Tuleb välja, et mu luustik peaks kaaluma 2,4 kilo ja oma 3,7-ga platseerun ma kategooriasse "mehed üle 90 kilo" surprise. Aga Helen ise oma 3,9-ga tabelisse ei mahugi frown. Nii et mõtlemisainet on.

                                                                       * * *

Mingi aeg oli FB-s arutlusel teema, kas ostaksite teise fitlappari tehtud toitu. Jäin mõtlema. Oli nii poolt kui vastuargumente, aga ülekaalukalt võitis eitav vastus. Pigem ostaksin poest kodujuustu ja puuvilja (minu kiire kõhutäitja variant).

                                                                       * * *

Kolm korda olen nüüd peale haigust trennis käinud. See on uskumatu, kui sõltuvuses ma ikka sellest olen! Absoluutne nauding! Natuke kurb on ainult see, et taas kord lahkub üks lemmiktreener. Aga see põhjus on igati rõõmus ju. Ja pealegi lubas ta, et jääb ära alles nädal enne lapse sünni tähtaega surprise. Supernaine, teeb peaaegu kogu trenni kaasa ja seda viieste hantlitega!

Mina tundsin esimesel päeval, et kardiot ei jaksa eriti teha, aga kui jõutrenniks läks, siis imestasin isegi, kui palju jõudu mul on! Peakski vist vahepeal selliseid pausikesi tegema.

                                                                       * * *

Heleni soovitatud kõhurasva jutu lugesin läbi, sealt sattusin veel mõnele artiklile ja tõdesin, et taas kord üks jutt räägib teisele vastu. No näiteks ühes kohas soovitati sellest lahtisaamiseks kardiotreeningut ja teises oli just öeldud, et liiga palju kardiot soodustabki selle rasvavaru teket kõhus. Ühes artiklis jällegi soovitati iga päev (!!!) trenni teha. Just sellepärast ma tavaliselt ei raatsigi oma väärtuslikku aega sellise lugemise peale kulutada. Pärast on küsimusi rohkem, kui alustades. Täna lihtsalt polnud ju hommikul midagi lugeda. Keegi ei tahtnudki talve viimast postitust teha. Ja tundub, et saan ka kevade esimese tehtud, kui midagi või kedagi vahele ei tule. Lugemisest veel niipalju, et ma olen need targad eneseabi raamatud mõneks ajaks oma plaanidest välja jätnud. Nii palju toredaid raamatuid on! Kaks päeva kodus ja sai lõpuks loetud raamat, mis juba jõuludest ootel oli. "Ikka mina". Väga mõnus lugemine. Meenus see aeg, kus ma niimoodi lugesingi, paar päeva ja raamat. Ainult et siis oli enamasti küpsisevaagen, pählikauss või veel midagi sarnast kindlalt käeulatuses. Nüüd oli tee(kohvi)tass.

                                                                      * * *

Loodetavasti kevade teise postituse kirjutab keegi teine.

Kaunist kevadet!

                                         

 

                              Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod