Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

“Su visuaal on tohutult muutunud!”

On ütlemata tore tunne, kui ujumisrõngad hakkavad vööjoonelt kaduma ja taljet on tunda. Kui enne tuli püksivärvel kuidagi kahe voldi vahele mahutada, siis nüüd vajuvad need püksid puusadele. Tänaseks on kadunud minu territooriumilt 7,8 kg, viimase nädalaga 800 grammi. On selline lõbus lause, et naised ei lähe aastatega paksuks, vaid laiendavad territooriumi, mida mehed armastavad 🙂 või et head naist peabki palju olema. Eks need on toredad vabandused, kui ei ole motivatsiooni olla tervislikum. Kena väljanägemine tuleb tervislikkusega ju boonuseks ja elukvaliteet paraneb ka. Aga satun ka ikka ja jälle mugavustsooni ja need argumendid ei kõneta. Usun ja tahan, et seekord oleks teisiti. Selleks on mul seekord üks suur eesmärk – järjekindlus. Kõndimise ja võimlemisega olen ennast kõvasti ületanud, olen ikka vana laiskloom olnud. Eile sai täpselt kaks kuud, kui olen igapäev kõndinud või võimelnud. Uskumatult tore, et seda on ikka ka märgata. Olen ikka paar komplimenti saanud stiilis – oled kõhnemaks jäänud. Eile aga kohalikul kultuurifestivalil tegi väga toreda komplimendi üks tuntud koorijuht ja huvitav kultuuriinimene lausudes: "Su visuaal on ikka tohutult muutunud". Nii huvitavalt pole seda veel keegi sõnastanud. Jäi kohe kummitama 🙂 Sellised tähelepanekud innustavad veelgi. 

Sellel nädalal tegin kõrvitsa-porgandi püreesuppi. Tõsi küll, kana asemel praadisin peale peekonikrõbinad ja sisse praadisin sibulat, erinevalt Fitlapi retseptist, aga sai ikka maitsev küll. Kes sõi see kiitis 🙂 soovitan soojalt!Toidu tegemisel proovin kasutada palju nn. vabavara. Siis saab kõht mõnusalt täis ja mõte ei lähe nii kiirelt uuesti toidule. Kaalujälgias olid need 0 punkti toidud, see on veel meeles. Olen märganud, et kui vähem süüa, siis kaal ei lange, vaid hoiab kinni vanast. Kui aga annad koguaeg korraliku kõhutäie köögiviljade ja salatitega siis annab ta lahkesti ära. Kasuks tuleb ka igapäevased 10 000 sammu ja võimlemine ning korralik vee tarbimine. Nüüd tuleb selle kõigega järjekindel olla 🙂 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse