Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Uus algus vol 2372 või midagi sinnakanti

Kaal alustades 82.2kg

Soovkaal 69 kg

Pikkus 168 cm

Vanus 37

Kiire pilk eelmisele algusele ja karm tõde on see, et kuue kuuga olen maha võtta suutnud täpselt 3 kilo laugh No ja olgem ausad, kavas ma ei ole vahepeal olnud ka. Uuesti alustamine on minu jaoks lihtne. Ma võin mitu korda nädalas uuesti alustada. Ja alustangi, Kas siis Fitlapi või mõne muu "elustiiliga". Sest dieeti ma ju ei pea, sest see ei ole tervislik ega jätkusuutlik jne. cheeky 

Aga jah, kui alustamine on imelihtne, siis järjepidevus ei ole kohe kindlasti minu keskmine nimi. Suure hurraaga hakkan peale, aga kuskil nädalaga jookseb mott maha ja siis ma olen jälle tagasi seal oma mullis, kus ma lihtsalt lebotan ja eriti ei vaata, mida söön.
Aga igatahes, et siis uus algus! Juhuu! Jälle! Kui ma nüüd tõsiselt järgi mõtlen, siis Fitlapiga on see algus mul äkki neljas… Kindel ei ole, aga no umbkaudu. Seda aastate pikkuse perioodi peale. Mõtlein siin ka, et mis mulle siis tavaliselt saatuslikuks saab. Sest alguses on motivatsioon hea ja kaal hakkab ka kohe langema. Äkki see toitude kaalumine ja mässamine? Tegelikult see vist ka nii väga mitte. No lihtsam oleks muidugi, kui ei peaks iga pagana hernest kaaluma, aga selles asi pole.

Tegelikkuses saab mulle pea alati saatuslikuks esimesele platoole jõutmine. Ehk siis kohta, kus kaal jääb seisma mõneks päevaks või lausa tõuseb. See juhtub alati, ma tean. Kõigiga. Aga ma ei tea, mida ma peaks tegema, et enda puhul seda mustrit muuta. Ehk suudan seekord kuidagi üle elada selle madalseisu ja jätkata? Pöidlad pihku!

Aga milleks uus algus siis just nüüd? Uus aasta-uus elu? Ei, mitte minu puhul. Kolme eelkooli ealise lapse emana oli aastavahetus minu jaoks nagu iga teine päev ja kuidagi isegi ei tajunud seda niimoodi, et aasta alguses oleks seetõttu motivatsiooni muutuda. Esimeseks põhjuseks oli tegelikult see, et Fitlapil on nüüd äpp. Minu jaoks teeb see asja tunduvalt mugavamaks. Teine põhjus aga see, et sõbranna alustas üht toitumiskava, mis on tema väitel tunduvalt lihtsam, seal on vaja vähem kokata jne. Viskasin sellele pilgu peale ja nüüd on mu eesmärgiks talle ära tõestada, et Fitlap on parem, sest no ma ausalt ei saanud aru, mispidi see teine lihtsam on. Ei saa olema raske, talle tõestada, et mul on parem kava. laugh

Nii, ja nüüd hakkan menüüd kokku panema. Täna kohe pole tegelikult väga hea päev alustamiseks, sest õhtul on abikaasa sünnipäeva puhul istumine. Minu nipp selle üle elamiseks on see, et tellisin tordi, mis mulle endale ei maitse ja snäkke teen Fitlapi kavast. Nii loodan selle ürituse üle elada minimaalsete kahjudega. 

Hoidke mulle palun pöialt! Aitäh! smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod