137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

jaanid ja jaanikad


Hakkan vähehaaval mõistma, miks keegi ei taha last sünnitada jaanipäeval. Kui plikasid ootasin ja see sündmus oli täiesti tõenäoline juhtuma mõlemal just jaanipäeval, siis ma ei mõistnud. Nüüd olles ühe jaanipäeva plika emme aga hakkab kohale jõudma. Homme saab see jaaniime siis juba 7 aastaseks. Täitsa uskumatu, et juba nii suur. Esimest korda korraldan neile (väike õde saab nädala pärast 5) sünnipäeva mängutoas ja ausalt öeldes, on ikka paras jama küll 🙂 Esiteks on enamus lapsi kodust ära. Kõik sõidavad kuskile maale, sest on ju pikad pühad ja sel aastal veel nii haruldaselt kuivad ja soojad ilmad. Täitsa kahju kohe lastest. Sünnipäev ise toimub küll 25-l aga ikkagi jääb see pikkade pühade sisse nii, et enamus lapsi kodus pole. Ka praegu pole mul õrna aimugi kui palju inimesi kohale tuleb, sest umbes pooled pole oma osalusest teavitanud. Lõpuks kutsusingi nö sugulased, et siis väheke kindlam seal olla. Ja no muidugi maksab see lõbu ka omajagu. Kui ruumid, söök ja kingid kokku lüüa, siis tuleb 200 ära. Selle eest oleks võinud midagi palju põnevamat ette võtta aga jah, ju tuleb see ikka korra ära proovida. Pealegi on nad varsti tõenäoliselt eas, kus koos sünnipäeva tähistamine on mõeldamatu. Vahel nagu ärkan üles oma maailmast kui keegi pärib, et mida jaanipäeval teha plaanin…et siis jaanipäev ju ka 🙂 sellele polegi veel eriti jõudnud mõelda. Õnneks on alati jaanipäeva ja lapse sünnipäeva peetud laste vanavanemate pool, õnneks olen sinna ka nüüd oodatud, kus juba tegelikkuses elan 1,5 aastat lahus. Nüüd on isegi veidi lihtsam, sest pole vajadust endal midagi kaasa viia…no midagi ikka peaks võtma aga sellele mõtlen siis pigem homme 🙂 

Kuidas siis kavaga läheb…pean ütlema, et endiselt. Ka eile ja täna ei suutnud olla patustamata. Kohe ei suuda enam keelduda magusast. Täna näiteks ostsin jäätise. Homseks on sünnipäevatort ootamas…seega lootusetu tundub see värk. Pigem peaks panustama sellele, et alustan korralikult taas uuest kuust…no siis on teine tort :S No siis 4-st näiteks 🙂 Tegelikult sellised tähtaegade seadmised ei toimi. Tuleb kas kohe prauhh alustada või lõplikult unustada. Kindel see, et juunis ma korralikuks ei hakka. Trenni eile tegin ja ka täna tahan teha enne jaanitulele minekut. Loodan, et vähemalt sellega venitan välja nii nagu vaja.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
155210 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom