136964 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

eilne trenn toimis


Nüüd võin öelda küll, et eilne trenn toimis ja tänaseks on lihasvalu üsna väheseks jäänud. 

Täna on üldse parem päev kui eile oli. Tunnen end oluliselt paremini. No pole ka tegelikult ime, sest magasin täna ikka väga palju, võrreldes tavalise päevaga. Juba hommikul on äratus pool tundi hilisem kui tööpäevadel ja ärkasin alles tund hiljem st 7. Saatsin suurema piiga lasteaia teele ja ise nautisin vaikust…tegin kohvi ja lugesin raamatut. Nagu ikka tekitas kohvi minus varsti une ja pikutasin veel nii tunnikese, kuni väiksem ärkas ja süüa ei nõudnud. Siis olid tavalised toimetused, millele lisandus lapsega arstil käik. Ilm oli üsna palav ja kuna laps siiski tõbine, täna isegi rohkem kui eile, siis ei julgenud ka aknaid väga lahti hoida ja tagasi koju jõudes olin üsna kurnatud. Mingi hetk heitsingi pikutama ja lõppes see sellega, et magasin mitu tundi. Plika jäi ka tukkuma, kuigi alguses keeldus pikali heitmast. Nüüd ongi jaksu palju rohkem ja tunne päris hea. Tegin just oma jooksu ära ja suutsin ka pingutada sellega. Samuti katsetasin kahte uut retsepti…okroshkat söön praegu ja mulle väga maitseb. Kuigi varasemalt pole ma selliste külmade suppide sõber olnud. Ainus, mis veidi häiris, on see uus süsteem, et saab trenni tegemise lisada alles viimase söögi juures. Varem oli hea, enne edasi minna ei saanud kui linnukese panid, nüüd aga peab see õhtul retsepti valides meeles olema ja täna ei olnudki. Hakkasin juba sööma ja siis langes pilk arvutiekraanil olevale retseptile :S Kaalusin siis kõike juurde sama palju. Enam maitsestuda need osised ei saanud aga polnudki väga hull. Peale kartuli on ju kõigel enda tugev maik olemas ja kartul tõmbas keefiri seest endasse seni maitseid, kuni trenni tegin. 

Potis aga podiseb veel rabarberi-õuna nö moos. Vett sai tiba palju ja lasen sel nüüd aurustuda. Muidu juba valmis. Seda tegin 2 portsu…1 lastele ja 1 endale. Endale panen maitsetut kohupiimakreemi ja lastele magusat või segan magusa maitsetuga nende jaoks. Muidu kogu see krempel ehk liiga magus. Panin steviat ehk liiga usinalt. Tavaliselt olen sellega hädas, et lisan liiga vähe, nüüd aga maitstes tundus moos väga magus…nagu üks moos olema peakski 🙂 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Mari Vist
152578 lugemist / 44 fänni
Minust

Olen 42 aastane kahe väikese lapsega ema. Täitsa tavaline töötav naine, kel peale laste ja töö palju muud polegi. Tahaks olla jälle oma peegelpildiga sõber :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on parim, sest minimaalse vaevaga saad maksimaalse tulemuse. Lisaks teadmised tasakaalustatud toitumisest kogu eluks.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva