Proovi üle 500 erineva retsepti täiesti tasuta
Close

Viies päev

Heihopsti! Polegi vahepeal jõudnud siia kirjutama. Elu kiire ja ega iga päev ei pea ka. Rohkem aega kulunud tööle, kava täitmisele ja puhkamisele. Suht busy busy.  Aga kuidas siis siiamaani on kavade täitmine läinud…. Põhimõtteliselt jälgin 95% ulatuses. Tihti kipub olema, et tuleb midagi toiduainetest asendada ja siis ma leiutan midagi. Puuviljade ja juurikatega on suhteliselt lihtne seda teha.  Mugav on ka, et vajadusel saab kiirelt kavas mõnda einet muuta lähtuvalt, mida parasjagu leidub. Jama natuke see, et vist ei saa vaadata möödunud päevade kavasid. Kas tõesti tagantjärgi ei näe midagi või ma ei ole leidnud seda kohta kavas? Vahel tahaks mõnda einet lemmikuks panna aga siis on juba päev möödas.

Tegin miskist kohupiimavormi aga asendasin mustikad ja õuna banaani ja maasikatega. Lisaks mugavam oli panna muffinivormi.

Enesetunne on siiamaani olnud selline kahe vahel. Kohati on normaalne olla aga siis pikemad vahed söögikordadel jätavad enesetunde nõrgaks. Ja reedel ärkasin hommikul peavaluga ja see kestis vist pool päeva. Paha oli ka natuke olla, ei suutnud võileibagi lõpetada. Eks andis tunda, et süsivesikuid kuidagi vähe. Sai siis pisike koogitükike ka söödud aga tegi väga vähe paremaks. Näksisin õuna ja galetti ka. Aga aegajalt süües tõesti raske ja halb olla. Samas vahepeal oli normaalne, sai süüa ja kõik hästi. Õnneks reedel peavaluga magasin ja see läks üle. Võtsin aega puhkamiseks. Täna on viies päev ja enesetunne hea. Ainuke jama on see, et kõht oleks nagu kinni. Jõin täna kangemat kohvi aga ei miskit. Ei tea kas liiga väheses vee joomises on asi või mis. Mõtlesin ka, et peaks trenniga pihta hakkama äkki see aitab.

Pannkoogid täisterajahust ja kohupiimaga. Päris maitsvad aga mitte nii tugeva tekstuuriga.

Vahepeal oli huvitav ka see, et süües lõi kõhtu valu. Ei tea kas siis nagu krambi valu aga olid sellised kergemad torked. Õnneks viimased 2 päeva pole enam olnud. Kaalu suhtes tundub, et nagu liigub alla poole. Kuigi selle viie päeva kohta ja alguse kohta 1kg kaotada on päris normaalne. Alguses ehk lähebki kergemini.

Hetkeseisuga siis tähtsamad murepunktid:

– peavalu ning kuidas seda ennetada/lahti saada?

– kuidas saaks seedimist kiiremaks?

– trenni tegemise alustamine

– toidukordade/toitumiskava planeerimine

– kõhuvalu

 

Loodetavasti suudan jätkata oma kavaga. Kohati on tunne küll, et kuidas ma küll jaksan ikka veel aga samas päris kindlalt ei lõpeta. Ehk on lootust isegi 🙂

MargitKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.