137215 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liisa pajatab…no peaaegu


TEre taas! Eile jäi kirjutamine vahele, kuna olin päeval koolitusel ja õhtu läpakat kodus ei olnud. Koolitusele ma teadlikult kaprbiga toitu kaasa ei võtnud, sest mulle meeldivad bufee lauad. PEalegi annab ka seal tervislikult toituda! Seda ma ka püüdsin teha ja loodetavasti mõjus. Igaljuhul hommikuks oli jjälle -200g (ei tule sellest üks kord nädala kaalumisest midagi vist välja). No eilne oli enamvähem. Täna on ikka lappama kiskunud. Aga eks ma jälle üritan mõistusega asja võtta. Sõltuvusest (shokolaadi-) on sama raske loobuda kui mistahes sõltuvusest. Eriti, kui ta on sama keeruliselt tugevalt sees nagu mul:) Tunnistan ausalt- olen shokohoolik. Kuidas muudmoodi seda tõlkida, kui poodi minnes ila tilgub ja pean end tugevalt tagasi hoidma, et mitte kommide vahesse sattuda? Ma sõna otseses mõttes tiirutan ümber shokolaadileti. Täna ma ei saanud endast lõuna ajal võitu ja võtsin Geisha. Sõin ära ka. Ausalt. Homme püüan tublim olla. Üldiselt ma ikka suudan ja pärast olen nii rahul, et magusat ei ostnud ja ilma suutsin välja tulla. Võrdleksin seda suitsetamise mahajätmisega (olles ka selle kunagi läbi elanud). Suitsetaja on valmis iga viimase sendi kokku kuu lõpuks korjama, et saada see pakk suitsu kätte. Ta ei mõtle selle peale, et süüa oleks ka vaja- küll midagi kodus kapi nurgast leiab kuni palgapäevani. Mul on shokolaadiga sama lugu. See võõrdumine on väga raske. Mõni ehk arvab, et ma olen lollakas- mis see siis ära ei ole- ei osta lihtsalt. Teate- olen valmis läbi lumetuisu 3 km jalutama, et statoilist shokolaadi tuua öösel. nagu suitsetaja.  Mul endal on ka mu eelnevat lõiku raske ja jabur lugeda. Aga see on esimest korda kui ma nii avalikult ja nii ausalt sellest räägin- järelikult siis tunnistan endale, et probleem on olemas.

Tegelen selle probleemiga järk- järgult. Hetkel pean tunnistama, et mul on nädalas kaks patukat. Varsti lähen ühe peale. Nii on minu jaoks lihtsam. Tean, et ma ei saa seetõttu ka tulemusi oodata selliseid, nagu mul siin ette on nähtud, aga see kõik on teadlik. Ma olen kõigest inimene oma vigade ja sigadega:)

Ikka parema mina poole! homme on jälle ilusam päev!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!ProuaLiisa
18851 lugemist / 1 fänn
Minust

Kes ma olen? Selline lihtne inimene. Armastan, rõõmustan, kurvastan kui vaja ja kõike muud ka:). Üldiselt oma blogis kirjutan asjadest nii, nagu nad on- ilma igasuguse ilustamiseta või kõrvalepõikamiseta. Loodan, et see ei riiva kedagi! Kui, siis vabandan juba ette. See pole kindlasti sihilikult nii. Peamiselt- oleme kõik ikka väga rõõmsad ja ilusad!!!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

lihtsalt nii hea!!! Kui juba mulle mõjub, siis mõjub teistele ka! Juba kahe nädalaga on näha tulemusi ja päris ilusti! Soovitan- liituge, proovige ja te tõesti ei kahetse!! Kõik on super hästi läbi mõeldud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva