Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Liisa pajatab…no peaaegu

TEre taas! Eile jäi kirjutamine vahele, kuna olin päeval koolitusel ja õhtu läpakat kodus ei olnud. Koolitusele ma teadlikult kaprbiga toitu kaasa ei võtnud, sest mulle meeldivad bufee lauad. PEalegi annab ka seal tervislikult toituda! Seda ma ka püüdsin teha ja loodetavasti mõjus. Igaljuhul hommikuks oli jjälle -200g (ei tule sellest üks kord nädala kaalumisest midagi vist välja). No eilne oli enamvähem. Täna on ikka lappama kiskunud. Aga eks ma jälle üritan mõistusega asja võtta. Sõltuvusest (shokolaadi-) on sama raske loobuda kui mistahes sõltuvusest. Eriti, kui ta on sama keeruliselt tugevalt sees nagu mul:) Tunnistan ausalt- olen shokohoolik. Kuidas muudmoodi seda tõlkida, kui poodi minnes ila tilgub ja pean end tugevalt tagasi hoidma, et mitte kommide vahesse sattuda? Ma sõna otseses mõttes tiirutan ümber shokolaadileti. Täna ma ei saanud endast lõuna ajal võitu ja võtsin Geisha. Sõin ära ka. Ausalt. Homme püüan tublim olla. Üldiselt ma ikka suudan ja pärast olen nii rahul, et magusat ei ostnud ja ilma suutsin välja tulla. Võrdleksin seda suitsetamise mahajätmisega (olles ka selle kunagi läbi elanud). Suitsetaja on valmis iga viimase sendi kokku kuu lõpuks korjama, et saada see pakk suitsu kätte. Ta ei mõtle selle peale, et süüa oleks ka vaja- küll midagi kodus kapi nurgast leiab kuni palgapäevani. Mul on shokolaadiga sama lugu. See võõrdumine on väga raske. Mõni ehk arvab, et ma olen lollakas- mis see siis ära ei ole- ei osta lihtsalt. Teate- olen valmis läbi lumetuisu 3 km jalutama, et statoilist shokolaadi tuua öösel. nagu suitsetaja.  Mul endal on ka mu eelnevat lõiku raske ja jabur lugeda. Aga see on esimest korda kui ma nii avalikult ja nii ausalt sellest räägin- järelikult siis tunnistan endale, et probleem on olemas.

Tegelen selle probleemiga järk- järgult. Hetkel pean tunnistama, et mul on nädalas kaks patukat. Varsti lähen ühe peale. Nii on minu jaoks lihtsam. Tean, et ma ei saa seetõttu ka tulemusi oodata selliseid, nagu mul siin ette on nähtud, aga see kõik on teadlik. Ma olen kõigest inimene oma vigade ja sigadega:)

Ikka parema mina poole! homme on jälle ilusam päev!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse