136983 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Liisa pajatab…


Olen täna enda peale niiii kuri. Kaalusin ja mõõtsin siis ära end. Möödas on 2 nädalat ja ma tean, et olen rohkemaks suuteline! Jah, ma tean, et 2 kg on selle aja peale väga ok maha võtta..isegi väga normaalne.. aga ma pole rahul. Nüüd süüdistan ennast, et oleks need igapäevased patustamised vahele jätnud, oleks ju igati rohkem läinud. Kui graafikuid vaatan, näen, et kõik peale õlavarre on languses ja see peaks ju omati suunurgad ülespoole keergitama?! Aga no siin tuleb mul siiski ainult enda otsa vaadata! Kui käe südamele panen ja sügavalt enda sisse vaatan, siis see, et ma selle ajaga üldse midagi maha võtsin- on ime. Fitlap ongi IME! Ma olen selle aja jooksul vaid ühel päeval 100% kava järginud. Ülejäänud päevadel olen kas jäätist söönud, või tööl masina kakaod joonud või shokolaadi söönud. Jah, küll vähem kui tavapäraselt harjunud olen, aga mis siis. Sellest jamast võiks ju ikkagi täitsa loobuda?!

Kui teised kirjutavad oma blogides kui tublid nad on, siis mina kirjutangi oma sisemisest võitlusest- loodan, et mul kirjutamist ära ei keelata:) Kunagi saledana on hea tagasi tulla ja lugeda ning naeru kihistada, et mis jura mu sees kõik keerles… Püüan täna olla nii tubli, et järgin 100% kava. Äkki tuleb välja. Poodi lihtsalt ei lähe ja kõik- saadan parem mehe enda asemel. Tema suudab teha südame kõvaks ja magusat mitte osta:) (vähemalt keegigi peres peab lubadustest kinni:D).

Käisin eile seenel ja korjasin ikka kolm korvitäit. Enamus kuusekad, aga neid ma  taga ajandi enamasti. Panin kõik marinaadi. Siit tekkis aga küsimus, et kas seened marineeritult kõlavad retseptis samamoodi nagu lihtsalt seened? Kas neid võib ka tavalise seene pähe süüa? Suhkurt panin vääääga minimaalselt-peaaegu et üldse mitte. Ehk siis ei tohiks see äädikas ja sool nagu suurt midagi teha? Noh ega seda äädikat seal ka palju pole- olen selline lahja sousti mutt:)

Lähen nüüd pannkooke tegema. Täna on ju pühapäev. Kahjuks pean tegema siis kaks portsu. Üks ports mulle ja teine,tavaline taign, perele. Nemad odrajahu pannukaid ei soovi. Ilusat päeva teile ja pidage vastu!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!ProuaLiisa
18779 lugemist / 1 fänn
Minust

Kes ma olen? Selline lihtne inimene. Armastan, rõõmustan, kurvastan kui vaja ja kõike muud ka:). Üldiselt oma blogis kirjutan asjadest nii, nagu nad on- ilma igasuguse ilustamiseta või kõrvalepõikamiseta. Loodan, et see ei riiva kedagi! Kui, siis vabandan juba ette. See pole kindlasti sihilikult nii. Peamiselt- oleme kõik ikka väga rõõmsad ja ilusad!!!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

lihtsalt nii hea!!! Kui juba mulle mõjub, siis mõjub teistele ka! Juba kahe nädalaga on näha tulemusi ja päris ilusti! Soovitan- liituge, proovige ja te tõesti ei kahetse!! Kõik on super hästi läbi mõeldud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva