95773 kasutajat 426 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu,
ole terve ja hoia kokku raha.


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis
Liisa M. on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.
Nädal 1 ja -1,5kg
12.02.2017

Vot selline asi teeb tuju kohe eriti rõõmsaks. Nädal on möödas ja 1,5kg kadunud nagu muuseas. Kuna mees ka minuga kambas, siis temal samuti -1,5kg kadunud.
Kindlasti oleksid tulemused veel ägedamad, kui liigutaks ennast rohkem, kuid kuna taaskord on lapsed haiged, siis olen tubasel reziimil ja mitte ei leia motti, et kodus trenni teha. Aga küll see ka tuleb, et ennast koduseinte vahel liikuma saan.
Mida ma siis sellest nädalast õppinud olen? Eelkõige seda, et tasub rohkem rõhku panna asjade asendamisele. Kõik siin kribavad, et poearved on väiksemad kui enne. Mul see küll nii pole. Kui endale ja mehele 4 toidukorda päevas plaanin, siis ikka kipub poearve päris kobe tulema. Ise arvan, et see varsti peaks ka ehk langevas joones muutuma hakkama, sest need varud, mida tavaliselt kodus pole, peaksid varsti kõik täiendatud olema ja seega pole pikka aega vaja põhiaineid juurde varuda.
No tõesti polnud mul tavapäraselt kapis oliivõli, pähklimüslit, erinevaid jahusid ning ka lihakraami soetasin muidu seda kõige odavamad, mitte kallimat ja kvaliteetsemat. Samas kuna me hetkel ühtegi spordisaali oma raha ei tassi, siis võib selle vast heasse toitu investeerida küll. Tulemus on ju näha 🙂
Üks lemmiksalat on ka tekkinud, mida meeldib tööle kaasa teha – oa-singisalat. Tänu õuntele on see nii mõnus ja mahlane ja maitsev. Võiksin seda vist 24/7 süüa. Õnneks mehele maitseb ka ja kõhu saab temagi sellest korralikult täis.
Tahaks rohkem putrudesse panustama hakata, see kindlasti mõjutaks poearveid ka positiivses suunas, aga kuna hommik on niigi varajane, siis une arvelt väga vaaritada ei raatsi ja kahjuks mees eriti putrusid ei fänna. No vaatame, äkki mingi hetk õnnestub temagi purduusku pöörada 😛

Kõige rohkem kartsin, et magusahull nagu ma olen, siis ei suuda kiusatustele vastu panna, aga eneselegi üllatuseks suudan ikka küll 🙂 Vaatan siin igasugu küpsetiste pilte ja suu jookseb vett, aga kuna ma pole endale veel soetanud suurt pakki steviat, siis veel ei küpseta midagi. Ma vist eriline masohhist ka, sest paralleelselt jooksevad mu FB seinal küpsetusgrupi pildid tortidest ja kookidest, mis igasugu dieeditamisest on ikka väga kaugel, aga see kasvatab iseloomu. Ma loodan…

Igatahes on esimene nädal möödunud päris põnevalt ja aina põnevamaks läheb, kui kaal langeb ja vööümbermõõt samuti. Nädalaga -2cm!!!

Liisa M. on valinud enda tervisliku eluviisi abikäeks Fitlapi ning soovitab seda ka sulle.


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.