143570 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädal 1 ja -1,5kg


Vot selline asi teeb tuju kohe eriti rõõmsaks. Nädal on möödas ja 1,5kg kadunud nagu muuseas. Kuna mees ka minuga kambas, siis temal samuti -1,5kg kadunud.
Kindlasti oleksid tulemused veel ägedamad, kui liigutaks ennast rohkem, kuid kuna taaskord on lapsed haiged, siis olen tubasel reziimil ja mitte ei leia motti, et kodus trenni teha. Aga küll see ka tuleb, et ennast koduseinte vahel liikuma saan.
Mida ma siis sellest nädalast õppinud olen? Eelkõige seda, et tasub rohkem rõhku panna asjade asendamisele. Kõik siin kribavad, et poearved on väiksemad kui enne. Mul see küll nii pole. Kui endale ja mehele 4 toidukorda päevas plaanin, siis ikka kipub poearve päris kobe tulema. Ise arvan, et see varsti peaks ka ehk langevas joones muutuma hakkama, sest need varud, mida tavaliselt kodus pole, peaksid varsti kõik täiendatud olema ja seega pole pikka aega vaja põhiaineid juurde varuda.
No tõesti polnud mul tavapäraselt kapis oliivõli, pähklimüslit, erinevaid jahusid ning ka lihakraami soetasin muidu seda kõige odavamad, mitte kallimat ja kvaliteetsemat. Samas kuna me hetkel ühtegi spordisaali oma raha ei tassi, siis võib selle vast heasse toitu investeerida küll. Tulemus on ju näha 🙂
Üks lemmiksalat on ka tekkinud, mida meeldib tööle kaasa teha – oa-singisalat. Tänu õuntele on see nii mõnus ja mahlane ja maitsev. Võiksin seda vist 24/7 süüa. Õnneks mehele maitseb ka ja kõhu saab temagi sellest korralikult täis.
Tahaks rohkem putrudesse panustama hakata, see kindlasti mõjutaks poearveid ka positiivses suunas, aga kuna hommik on niigi varajane, siis une arvelt väga vaaritada ei raatsi ja kahjuks mees eriti putrusid ei fänna. No vaatame, äkki mingi hetk õnnestub temagi purduusku pöörada 😛

Kõige rohkem kartsin, et magusahull nagu ma olen, siis ei suuda kiusatustele vastu panna, aga eneselegi üllatuseks suudan ikka küll 🙂 Vaatan siin igasugu küpsetiste pilte ja suu jookseb vett, aga kuna ma pole endale veel soetanud suurt pakki steviat, siis veel ei küpseta midagi. Ma vist eriline masohhist ka, sest paralleelselt jooksevad mu FB seinal küpsetusgrupi pildid tortidest ja kookidest, mis igasugu dieeditamisest on ikka väga kaugel, aga see kasvatab iseloomu. Ma loodan…

Igatahes on esimene nädal möödunud päris põnevalt ja aina põnevamaks läheb, kui kaal langeb ja vööümbermõõt samuti. Nädalaga -2cm!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Liisa M.
4657 lugemist
Minust

Täiesti tavaline eesti naine, kel ainult kaalu natuke rohkem, kui tavaline oleks :)Kasvatan koos abikaasaga kahte pisipõnni ja elame täiesti tavalist elu.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Miks mulle Fitlap meeldib? Sest see on nii lihtne. Ei mingit peavalu, mida süüa teha, sest retseptide ja retseptides sisalduvate koostisosade asendused annavad piiramatult võimalusi midagi söödavat kokku keerata ka juba kodus olemasolevatest asjadest.Isegi trenni saab kodus teha.Väga mugav!!!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom