Alates 4,12€ kuus! Osta kohe!
Sulge

Taas vormi

Pole ammu tegelenud enam Fitlapiga ja otsustasin taas külastada seda lehte. Talvel oli rohkem aega. Ma isegi ei tea, kui kaua ma eelmine kord sellega tegelesin. Märkasin, et kui sellega tegeleda, pean mõtlema ainult terve aeg söögile. Peab jälgima, mida sööd hommikul, mida õhtul jne. Ma pole kunagi nii palju elus söögile mõeldud, kui siis. Kuna elutempo on nii kiire ja ma ei ole eriti selline inimene, kes istub telefon käes koguaeg, siis tüütas nagu ära. Toitumiskava jälgides pidi isegi poes telefon käes olema, et vaadata tooraineid ja koguseid, mida selleks ja järgmiseks päevaks vajad.

Seda ma ka ei mäleta, kas ma toitumiskava jälgides kehakaalu ka kaotasin, aga sel korral ma pole üldsegi siin, et mul kehakaal on tõusnud, vaid hakkasin trennis käima ja sellega seoses võiks ju toitumine ka graafikus olla. Nimelt,  minu poeg hakkas mulle rääkima, et võiks jõusaalis käima hakata. Tegimegi algust sellega ja miks mitte taas Fitlapiga ühineda.

Esimene trenn oli küll päris naljakas, sest ma pole jõusaalis käinud umbes……no polegi käinud nagu 🙂 Kui aus olla, siis ei oskagi nende masinatega tehagi miskit. Aga mul vedas ja treener oli juhuslikult just ise ka jõusaalis olemas ning sain nõu küsida ja uurida, mis ja kuidas mingi aparatuuriga teha. Nüüd on paar päeva möödas, aga minu olematud kõhulihased on ikka nii haiged nagu oleks ma ei tea, mida teinud 🙂 Ei teagi, kas peab paar päeva puhkust andma või nagu räägitakse, et kui lihased valutavad, siis ikka edasi lasta, sest iga algus on raske.

Tahaks ju küll saavutada ilusat trimmis kõhtu. Oh, see vist jääbki unistuseks. No ei saa nii kätte end võetud, et saavutaksin vastava vormi. Aga unistada ikka võib.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod