136989 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Enam ei õnnestu…


Nagu ma juba varem kirjutanud olen, siis kuskil 2 kuud tagasi puhkasime kolm nädalat ja sel ajal kava täielikult jälgida ei õnnestunud. Peale puhkust võtsin end taas kokku ja toitusin kava järgi, tegin trenni ja olin muud moodi aktiivne. Peale esimest nädalat astusin kaalule ning selle näidu põhjal selgus, et võtsin puhkuse jooksul juurde kilo ja paarsada grammi…..mis ei olnudki nii jube tulemus nagu ma kartsin.                                                         

Peale seda olen endiselt kavas olnud, teen trenni ja lisaks sellele üritan ka võimalikult palju väljas ringi liikuda. Kaalunumbril see kahjuks aga ei kajastu. Kaal kas seisab või kõigub üles-alla, aga madalamat numbrit paari nädala tagusest numbrist ei näita. Muidugi on ka patutoidukordi olnud ja veidi rohkem kui lubatud…..aga enne seda puhkust tuli ka ette, et olin sunnitud nädalas rohkem kavavälist toitu sööma kui vaid korra….ja kaal ikkagi langes. Nädala sees pole probleemi 100 % kavas olla. Nädalavahetustel, eriti nüüd suvel, toimub aga kõiksuguseid üritusi ja käime perega väljas. Olen end lohutanud sellega, et ehk sügisel-talvel läheb paremini. Perioodil jaanuarist kuni kevadeni õnnestus kõik ju suurepäraselt. Nüüd lihtsalt mõjus üks kolme nädalane "vaba" periood mitte just kõige positiivsemalt.                                                                                                

Veidi toidujuttu ka….eile avastasin enda jaoks SEENED. Ma pole eriline seenefänn olnud kunagi. Pole metsast neid korjamas käinud….(ilmselt peale kukeseene ma ühtegi söödavat ära ei tunnekski) ega neid süüa tahtnud eriti. Korra-paar aasta jooksul kukeseene kastet olen teinud. Eile tütre soovil ostsin šampinjone. Leiutasin siis retsepti, et neid ka endale koos kartuli ja kanafileega kastmeks keerata. Lõuna ajal oli kiire ja kasutasin retsepti koorene tatar kanaga, sellest tegin endale hoopis võileiva singiga….retseptis oleva koore jätsin õhtuseks kastmeks ja ka osa õli. Õhtune retsept oli tatra kana salat. Sellest saigi kana-šampinjoni kaste keedetud kartulitega. Ülihea!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Lihtsalt Maria
18040 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen 30 aastane ja 20 kilo ülekaalus. Fitlap on minu viimane õlekõrs :)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Lihtsad toidud. Saledaks saab ka kartuli ning võileivaga :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva