Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Väss aga mõnus

Nagu lubatud, siis minu puulõhkumistalgude järgne postitus. Luban kohe ära, et mingist kavas püsimisest pole siin juttugi.

Tegelik talgude üritus hakkas juba reedel koos shoppingu tiiruga, et saada kõik asjad ostetud ja et midagi puudu ei tuleks. Sai siis ostetud suur kogus kanakoibi, mõned pakid vorsti ja kogu kupatus asju et valmistada hapukapsasupp. Koju jõudes läksiki kohe lati hapukapsasupi tegemine. Sai kohe võetud suur pott ja see korralikult supp täis tehtud, ehk siis kogu kogus oli kokku 12 liitrit umbes. See tehtud siis vaatasin veel mõned asjad paika ja siis läks jõudsin veel käppelt toad korda ja juba need esimesed külalised saabusidki. Õhtu läks juba väikse õlle ja krõpsuga ja magama sai alles ennem 1te öösel.

Hommikul oli kell 7,30 äratus, et valmistada poti täis putru ja mõned keedumunad ja kannutäis kohvi ja esimsed töölised hakkaisdki juba saabuma ja töö läks lähti. Haarasin siis oma kirve ja umbes kell 9 hakkasin ma lõhkuma. Vaikselt hakkas rahvast lisanduma ja töö läks aina edasi. Lubatiäikest ja vihma. Ilm oli pilves ja päris hea oli toimetada. Mingil hetkel keerutas neid pilvi ja tuli paar piiska vihma. Aga suurem vihm kadus ja siis saabus päike. Meil polnud ühtegi kuiva kohta riiets, kust poleks higi läbi voolanud. See oli ikka päris karm, kui väljas on 30,5 C sooja ja sina pead kirvega laus päikese käes vehklema. Viimane puu läks lõhki kell 14 umbes. Ja need viimased kirvelöögid olid ikka karmid juba. Tundsid kus lihtsalt enam ei jaksa. Aga ega siis mina veel puhkama saanud, vaja otsida välja veel pesema minekusks riided ja söök sooja panna. Kui siis lõpuks maha istuda sai, oli ikka halb olla küll. Et see ilm pidi ka just sellel päeval nii paganama palav olema.

Aga igatahes lõpp hea, puud lõhutud, pidu peetud ja inimesed laiali saadetud. Viimased talgulised lahkusid küll alles eile õhtul ja suht hilja. Aga tunne hea, et nüüd vaid ladumisrõõm ja see selline mõnus nokitsemine.

Täna küll vist lähen veel vara magama ja puudega ei tegele. peab hoopis kinema vaatama mis mul kurgid-tomatid teevad ja siis näeb edasi.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse