128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Täna


Nädalavahetus siis suure hooga mööda läinud. Külades käidud ja hommikul vaatas vastu väga jube number ja võtsin otsuse vastu et TÄNA peab kõik muutuma. Pean hakkama oma sihi poole rühkima. Esimene koerasba juba ületatud. Täna oli sünnipäebv taas töö juures, võtsin ainult ühe pisike pirni ja päris hea tunne on. Suutsin kõigele vastu seista. Paar päeva on ka tõenäoliselt rahulik, kuni kolmapäevani, siis tuleb teha patutoidukord päeval kuna, oleme linnas ja seal soendamist pole. Küll on võimalik, et me siiski ostame poest vajaliku ja õige kraami, aga praegu kindel pole.

Nädalavahetus läks iseenesest põnevalt. Käisime valgehobusemäel ja avastasime seal, et võimalik teha mobiilset orienteerumist, mida siis ka proovima läkisme. Saime ronitud mööda metsa. Aga kuna poisil olid juba jalad märjad. Siis otsustasime peale 7ndat punkti koju pöörduda ja teisel korral uuesti proovida. Oli põnev ettevõtmine ja võttis parasjagu võhmale. Ei olnud väga rägastikku neid punkte pandud, kuigi korra õnnestus meil mööda kõndida punktist 🙂

Ülejäänud päev möödus raamatuseltsis. Kuna pidin raamatu tänaseks läbi lugema, siis tegelesin sellega hoogsalt ja ka sain läbi.

Täna kui ilm lubab, pean minema porgandeid üles võtma. Naabrimees tahab hakata sügiskündi tegema, ja minu porgandid alles seal ripakil. Ega ma sealt suurt saaki lood,a aga ju vast midagi ikka saab, et mõne kuu läbi saab. Kuigi ma pole just suurem asi porgandisööja. Vahest on porgandisalat hea, aga ega seda ju või vabavarana süüa, siis pigem hoidun sellest.

Puud ka ootavad veel ladumist, näis kuidas nendega läheb. pole aega aluseid teha ja siis seisavadki seal. kardan,et vartsi lähevad puhta raisku, aga ehk ikka saab varsti valmis.

Nädalavehtusel ootavad mind eest võistlused, kus tuleb ka palju liikuda, niiet kuna toit on 100% patupeal, siis tuleb palju liikuda. Aga nädalavehtusest juba uuel nädalal. 

Täna loodan, et ilm ilus ja saaks ikka jala koju minna lasteaiast, et natukenegi saada samme kirja, kuni pole otseselt trenni võiamlik teha.

Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
33069 lugemist / 4 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva