Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Täna

Nädalavahetus siis suure hooga mööda läinud. Külades käidud ja hommikul vaatas vastu väga jube number ja võtsin otsuse vastu et TÄNA peab kõik muutuma. Pean hakkama oma sihi poole rühkima. Esimene koerasba juba ületatud. Täna oli sünnipäebv taas töö juures, võtsin ainult ühe pisike pirni ja päris hea tunne on. Suutsin kõigele vastu seista. Paar päeva on ka tõenäoliselt rahulik, kuni kolmapäevani, siis tuleb teha patutoidukord päeval kuna, oleme linnas ja seal soendamist pole. Küll on võimalik, et me siiski ostame poest vajaliku ja õige kraami, aga praegu kindel pole.

Nädalavahetus läks iseenesest põnevalt. Käisime valgehobusemäel ja avastasime seal, et võimalik teha mobiilset orienteerumist, mida siis ka proovima läkisme. Saime ronitud mööda metsa. Aga kuna poisil olid juba jalad märjad. Siis otsustasime peale 7ndat punkti koju pöörduda ja teisel korral uuesti proovida. Oli põnev ettevõtmine ja võttis parasjagu võhmale. Ei olnud väga rägastikku neid punkte pandud, kuigi korra õnnestus meil mööda kõndida punktist 🙂

Ülejäänud päev möödus raamatuseltsis. Kuna pidin raamatu tänaseks läbi lugema, siis tegelesin sellega hoogsalt ja ka sain läbi.

Täna kui ilm lubab, pean minema porgandeid üles võtma. Naabrimees tahab hakata sügiskündi tegema, ja minu porgandid alles seal ripakil. Ega ma sealt suurt saaki lood,a aga ju vast midagi ikka saab, et mõne kuu läbi saab. Kuigi ma pole just suurem asi porgandisööja. Vahest on porgandisalat hea, aga ega seda ju või vabavarana süüa, siis pigem hoidun sellest.

Puud ka ootavad veel ladumist, näis kuidas nendega läheb. pole aega aluseid teha ja siis seisavadki seal. kardan,et vartsi lähevad puhta raisku, aga ehk ikka saab varsti valmis.

Nädalavehtusel ootavad mind eest võistlused, kus tuleb ka palju liikuda, niiet kuna toit on 100% patupeal, siis tuleb palju liikuda. Aga nädalavehtusest juba uuel nädalal. 

Täna loodan, et ilm ilus ja saaks ikka jala koju minna lasteaiast, et natukenegi saada samme kirja, kuni pole otseselt trenni võiamlik teha.

Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse