Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nagu ikka

Eile oli jälle vaikus, no ei ole minust mingit suleseppa. 

Kolmapäeval oli meil rahulik päev, issi oli koolis ja ilm oli ilus. Ühesõnaga tuli noorehärraga jalgpalli taguda. No ütleme et vorm ei ole kõige hullem, aga no 6aastasega võidu joosta. Hmm jagu saab ainult siis kui sohki teed 😉 Higipull oli otsaees ja lõpuks toss väljas 🙂 AGa laps oli rahul.

Muidu elu tavapärane. Vaikus kaalu suhtes. Kuigi eile oli meil tööjuures jälle sünnipäev( ja veel täna ja esmaspäeval ja teisipäeval (jne), ja puugiti ikka täis. Kle see veel ja see jne. ja hommikul vaatas kaalult vastu -300g. No tule taevas appi. mis siis nüüd 🙂 peab hakkama pahna sööma või mis.Ikka ei hakka küll.

tehti uus võistlus või üritus, aga ma olen kehv pildistaja ja tavaliselt tuleb mul siis meelde pilti teha, kui taldrik juba tühi. Nii pole mul sellest võistlusest miskit tolku. Ju ma pean leidma mingi muu väljundi endale, millega kaalu alandama vaja hakata.

Nädalavahetus möödub külas, niiet ennem esmaspäeva ei tule asjast midagi välja 🙂

 Ma tunnen et olen selle kooliaastaga ikka täiesti stressis. Vähe sellest et ,mees kooli läks. Ei saa ma kuidagi lapse trenne ja huvikoole klappima, et saaks oma eelmise aasta trenne jätkata. Täiesti kohutav lihtsalt. Saad nagu asjad liikuma ja ootad, et millal siis järgmine trenn hakkab ja siis pannakse see täpselt teise trenniga samale kellaajale ja samale päevale. No ma ei tea. Siis käi ja palu mööda õpetajaid, et ehk ikka saaks liigutada. No ma ei tea. Aga õnneks hakkavad asjad liikuma vist. Üks õpetaja on väga mõnusa suhtumisega ja saame vast ikka asjad jonku. 

Väga raske sügis üldse sellel aastal. kuigi on soe on viimasel ajal väga vihmane ja see teeb uniseks ja mdiagi väga teha ei taha.

Trenne lubati uue kuu algusest. kuigi hind natuke tõuseb ja näis kaua mul seal käia õnnestub. Praegu klapib, aga kui uus tunniplaan mehel tuleb siis läheb jamaks. sest praegu on tal koolivabad päevad just neil päevil kui mul trennid peaks hakkama olema. Et mõni nädal veel, et ennast reele saada ja siis tuleb ennast kokku võtta!

Päikest!Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse