137371 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nagu ikka


Eile oli jälle vaikus, no ei ole minust mingit suleseppa. 

Kolmapäeval oli meil rahulik päev, issi oli koolis ja ilm oli ilus. Ühesõnaga tuli noorehärraga jalgpalli taguda. No ütleme et vorm ei ole kõige hullem, aga no 6aastasega võidu joosta. Hmm jagu saab ainult siis kui sohki teed 😉 Higipull oli otsaees ja lõpuks toss väljas 🙂 AGa laps oli rahul.

Muidu elu tavapärane. Vaikus kaalu suhtes. Kuigi eile oli meil tööjuures jälle sünnipäev( ja veel täna ja esmaspäeval ja teisipäeval (jne), ja puugiti ikka täis. Kle see veel ja see jne. ja hommikul vaatas kaalult vastu -300g. No tule taevas appi. mis siis nüüd 🙂 peab hakkama pahna sööma või mis.Ikka ei hakka küll.

tehti uus võistlus või üritus, aga ma olen kehv pildistaja ja tavaliselt tuleb mul siis meelde pilti teha, kui taldrik juba tühi. Nii pole mul sellest võistlusest miskit tolku. Ju ma pean leidma mingi muu väljundi endale, millega kaalu alandama vaja hakata.

Nädalavahetus möödub külas, niiet ennem esmaspäeva ei tule asjast midagi välja 🙂

 Ma tunnen et olen selle kooliaastaga ikka täiesti stressis. Vähe sellest et ,mees kooli läks. Ei saa ma kuidagi lapse trenne ja huvikoole klappima, et saaks oma eelmise aasta trenne jätkata. Täiesti kohutav lihtsalt. Saad nagu asjad liikuma ja ootad, et millal siis järgmine trenn hakkab ja siis pannakse see täpselt teise trenniga samale kellaajale ja samale päevale. No ma ei tea. Siis käi ja palu mööda õpetajaid, et ehk ikka saaks liigutada. No ma ei tea. Aga õnneks hakkavad asjad liikuma vist. Üks õpetaja on väga mõnusa suhtumisega ja saame vast ikka asjad jonku. 

Väga raske sügis üldse sellel aastal. kuigi on soe on viimasel ajal väga vihmane ja see teeb uniseks ja mdiagi väga teha ei taha.

Trenne lubati uue kuu algusest. kuigi hind natuke tõuseb ja näis kaua mul seal käia õnnestub. Praegu klapib, aga kui uus tunniplaan mehel tuleb siis läheb jamaks. sest praegu on tal koolivabad päevad just neil päevil kui mul trennid peaks hakkama olema. Et mõni nädal veel, et ennast reele saada ja siis tuleb ennast kokku võtta!

Päikest!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37360 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva