136984 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Nädalavahetus


Nädalavahetus siis üle elatud.Blogimise värk sai läbi, aga eks ma blogin ikka.

Reedel ikka sai natuke patustatud, aga ega ikka väga umbe ennast enam süüa ei taha. Pärast on jube paha olla ja magada ka halb. Niiet nipet-näpet ja magama. 

Laupäev oli tööpäev. Kui hommikusöök söödud, siis õue ja sai ikka päris mitmed kärutäied puid veetud ja riita laotud. ilm oli muidugi liiga palav. ja lubatud vihma mida lubas ei tulnudki. Muudkui tiirutas ja tiirutas see pilv ja kadus ikka lõpuks ära. Läksime siis ennem lõunasööki lkähku ujuma, et nats maha jahutatud saada. Koht aga mis neiu reklaamis oli jube külm. Seal vist olid mingid allikad all ja varbad hakkasid ka põhjas külmetama. Aga jahutust saime ja siis lõunasöök. Täitsa kavapõhine ühepajatoit oli ja kui neiu meil ütleb koguaeg vanaemale, et tema ühepajatoitu ei söö, siis see läks kui limpsus ja kiideti. Muidugi kui oli öelnud, et nämma on ja ütleisn, et see ühepajatoit, siis korra mõtles, aga sõi edasi.

Õhtuks olid traditsioonilised soojad võileivad. Ja siis saun. No siis ikka käis väike patt osta, aga hilisõhtuk oli ikka ilusti kava järgi ja hommik ei olnudki kaalul kõige suur õudus.

Pühapäeva hommik algas õuna-kohupiimapannkookidega. Ja lõunaks oli soendatud ühepajatoit ja siis läksime hapukurgifestivalile. Hapukurki sai ikka mõnuga proovitud ja üks pokaal siidrit ka proovitud. Käidud sai ja lõpuks õhtul veel omal aias ka kurgi korjamine tehtud ja tundub, et ootab taas uus laar kurgi marineerimist ees.

Õhtu kenasti kavas ja ja hilisõhtu samuti, aga täna hommikul oli siiski kaal tõusnud, aga eks see oli ika nende väikste pattude tulemus ja ju siis tuleb nädala sees ikka kenasti kavas olla ja küll ta uuesti kaob. Nii suur ta polnud.

Aga ilm kisub ikka nii sügise poole ja kuidagi ei taha ennast hakata sügiseselt riidesse panema veel. Loodan, et lapsed ikka saavad 1sel septembril ilma vihmata hakkama, eks siis näis mis edasi saab. Lubatakse küll vist pikka ja ilusat sügist, võiks küll, mul pole veel kõik asjad tehtud, et võiks tuppa kolima hakata.

Ilusat augusti lõppu.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37141 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva