Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Nädalavahetus

Nädalavahetus siis üle elatud.Blogimise värk sai läbi, aga eks ma blogin ikka.

Reedel ikka sai natuke patustatud, aga ega ikka väga umbe ennast enam süüa ei taha. Pärast on jube paha olla ja magada ka halb. Niiet nipet-näpet ja magama. 

Laupäev oli tööpäev. Kui hommikusöök söödud, siis õue ja sai ikka päris mitmed kärutäied puid veetud ja riita laotud. ilm oli muidugi liiga palav. ja lubatud vihma mida lubas ei tulnudki. Muudkui tiirutas ja tiirutas see pilv ja kadus ikka lõpuks ära. Läksime siis ennem lõunasööki lkähku ujuma, et nats maha jahutatud saada. Koht aga mis neiu reklaamis oli jube külm. Seal vist olid mingid allikad all ja varbad hakkasid ka põhjas külmetama. Aga jahutust saime ja siis lõunasöök. Täitsa kavapõhine ühepajatoit oli ja kui neiu meil ütleb koguaeg vanaemale, et tema ühepajatoitu ei söö, siis see läks kui limpsus ja kiideti. Muidugi kui oli öelnud, et nämma on ja ütleisn, et see ühepajatoit, siis korra mõtles, aga sõi edasi.

Õhtuks olid traditsioonilised soojad võileivad. Ja siis saun. No siis ikka käis väike patt osta, aga hilisõhtuk oli ikka ilusti kava järgi ja hommik ei olnudki kaalul kõige suur õudus.

Pühapäeva hommik algas õuna-kohupiimapannkookidega. Ja lõunaks oli soendatud ühepajatoit ja siis läksime hapukurgifestivalile. Hapukurki sai ikka mõnuga proovitud ja üks pokaal siidrit ka proovitud. Käidud sai ja lõpuks õhtul veel omal aias ka kurgi korjamine tehtud ja tundub, et ootab taas uus laar kurgi marineerimist ees.

Õhtu kenasti kavas ja ja hilisõhtu samuti, aga täna hommikul oli siiski kaal tõusnud, aga eks see oli ika nende väikste pattude tulemus ja ju siis tuleb nädala sees ikka kenasti kavas olla ja küll ta uuesti kaob. Nii suur ta polnud.

Aga ilm kisub ikka nii sügise poole ja kuidagi ei taha ennast hakata sügiseselt riidesse panema veel. Loodan, et lapsed ikka saavad 1sel septembril ilma vihmata hakkama, eks siis näis mis edasi saab. Lubatakse küll vist pikka ja ilusat sügist, võiks küll, mul pole veel kõik asjad tehtud, et võiks tuppa kolima hakata.

Ilusat augusti lõppu.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse