Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Mida kõike!

Jess! eilne päev oli täiesti 100% kavas ja tunne oli kohe suurepärane. Siiani olen endiselt 100% kavas. Hommikul muidugi vana udupea, unustasin ennast kaaluda. Nüüd ei teagi, mis siis kaal sellest asjast arvas. Aga püüan homme selle vea parandada. Homne söök on ainult veel teadmata, pean midagi välja mõtlema 🙂

Täna käisin siis oma numbrit välja võtmas. Väga ilusad kaaned ja kõik nimelised jne. Palju reklaami ja soodukaid lisaks vahel.

Hakkasin kohe vaatam, et mida kannataks ära kasutada. Kõigepealt läksin kohe ja vaatasin teatripiletid üle, pole päris ammu teatrisse saanud, aga see pole just mitte niiväga raha, kui just paigutamise taha jäänud, kuna 2 sellises vanuses last, kes ise üksi kodus ei ole ja ema nii vana, kelle juurde neid kaht jätta on päris riskantne. Kuna kipub asi märuliks minema ja siis on seda jama rohkem kui vaja.

Veel on ilusad ilmad, loodan, et homme on ka selline mõistlik ilm,et saab ilus esimene september olema. sellel aastal meil kõik uus septembri kuus, ehk millegipärast tõsteti ümber klass. Aga õnneks küll mitte väga oluliselt, natuke on muudatusi. Õpetaja on nagunii uus, kuigi nad juba teavad teda ja noor inimene niiet, loodan parimat ja mina ehk ei pea seal palju majandama enam.

Issand täna oli miel koolitus siis seoses selle järgmise aasta astmelise tulumaksuseaduse kohta. No on ikka olnud küll ajuhiiglane, kes selle välja mõelnud on. ise arvutad enam vähem välja, et miiusesse ei jääks ja peale ei peaks maksma, aga no paistab kuidas see asi kujunema hakkab. Inimesed ei tea midagi mis sisse tulekud neil on ja siis läheb ikka väga keeruliseks see asi. Ja kõige hullem saab olema siis kui hakatakse tegema 2019 aasta tuludeklaratsioone. Siis on meil uksetagune vist rahvast pungil. kes miks peab peale maksma ja nii edasi, oehhh.

Aga täna oleme homse lainel ja saadame lapse taas ilusti kooli, nüüd juba teise klassi ja täpselt aasta pärast läheb pesamuna ka esimesse klassi ja lasteaia elu saab meie peres läbi. See aasta veel rahulik. 

Aga täna veel naudime sooja ilma ja ilusat homset 1sest septembrit!

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse