137750 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Ilm on hukas


Sellel aastal on ikka ilm täitsa hukas. See et pole nagu väga sooja ja marju ja muid värke, siis on sellel aastal kummaline ka igasugu putuka värkidega. Ma ei saa aru, mis toimub.

Olime siin kuu lõpus korjamas herneid ja ikka oli sul mingi parmupilv või muud putukad ümber ja ühel õhtul oli mul siis jalg kahest kohast nii paistes et vaat et läheb lõhki. Ei saanud ma aru mis toimub. Korraks juba arvasin, et ussihammustus. Aga samas mõtlesin, et pole ju väga loogiline, siis oleks jalg sinine ja surm silme ees. Pole mul kunagi sellist asja olnud, et putukatest nii paistes. kui siis mesialsest aga seda olen siis ka teadnud, et ikka kuskilt nõela olen saanud. Ja täna jälle seljal mingid sellised punnid nagu oleks mingid suured mädapunnid, aga ei, jälle putuka hammustused. No ma ei saa aru mis toimub.

Kõik muud asjad ja värgid ju sellel aastal samamoodi. Pole mul veel olnud sügavkülm nii tühi, kui sellel aastal. Mustsõstraid pole, maasikaid pole, vaarikaid ka mitte, kurke avamaal pole. ma ei tea millega see aasta üle elatakse, kas tõesti tuleb hakata poodi nuumama, ja eks seal ka kindlasti marjad sellel aastal kallid. Loodan muidugi sellel aastal siis pigem seente peale. Väheke lootust andis, aga eks paistab. 

Kaalulangetuse teemaga nagu ei saa veel kuidagi reele. nädala sees on kõik ok, ja siis tuleb jälle mingi asi vahele ja igalepoole ei õnnestu ikka oma asju ka kaasa võtta. Nädalavahetusel käisin jälle metsas laagris. meeletu mahv oli peal, aga ikka sain lisakilod, kuna me sõime metsas pannkooke šokolaadiga 🙂 ja grillisime vorste. Aga kogu laager andis muidugi tunnistus, et kui suvel ikka midagi tehtud pole, siis on jaks ikka väga otsas. 

No nädalavahetusel tulemas meil suured talgud-puulõhkumise talgud. Siis peaks ikka saama korralikult füüsilist tööd tehtud, muidugi, kui lastakse kirvega puude kallale, mitte ei saadeta kööki. Söögid ja menüüd juba paiku pandud, avaja ainult tooraine muretseda. Teeks talgulistele korraliku poti suppi ja eks siis õhtul peab grillima, aga plaanis oli kana teha ja eks vist pean mõned vorstid ka panema. Suured mehed kohale kutsutud.

Et siis ikka jälle edasi ja edasi, mitte sammukestki tagasi.

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Anneli Lemmik
37564 lugemist / 5 fänni
Minust

Olen 38a 2 lapse ema, kes on dieeditanud ikka väga kaua, kuna olen olnud oma teada pidevalt ülekaalus. Olen olnud vähe liikuv ja magusa armastaja.

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib fitlap, kuna mul on ees täpsed retseptid, ma ei pea ise midagi punnitama ja kokku mixima. Saan oma arengut jälgida, samas saan lisada kõik oma pereliikmed sisse-vastavalt siis sellele, kes jälgib kaalu ja kes mitte. Soovitan iga kell teistele ja olen nõus dieetide üle fitlapi kasukas vaidlema :D

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom