Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Ilm on hukas

Sellel aastal on ikka ilm täitsa hukas. See et pole nagu väga sooja ja marju ja muid värke, siis on sellel aastal kummaline ka igasugu putuka värkidega. Ma ei saa aru, mis toimub.

Olime siin kuu lõpus korjamas herneid ja ikka oli sul mingi parmupilv või muud putukad ümber ja ühel õhtul oli mul siis jalg kahest kohast nii paistes et vaat et läheb lõhki. Ei saanud ma aru mis toimub. Korraks juba arvasin, et ussihammustus. Aga samas mõtlesin, et pole ju väga loogiline, siis oleks jalg sinine ja surm silme ees. Pole mul kunagi sellist asja olnud, et putukatest nii paistes. kui siis mesialsest aga seda olen siis ka teadnud, et ikka kuskilt nõela olen saanud. Ja täna jälle seljal mingid sellised punnid nagu oleks mingid suured mädapunnid, aga ei, jälle putuka hammustused. No ma ei saa aru mis toimub.

Kõik muud asjad ja värgid ju sellel aastal samamoodi. Pole mul veel olnud sügavkülm nii tühi, kui sellel aastal. Mustsõstraid pole, maasikaid pole, vaarikaid ka mitte, kurke avamaal pole. ma ei tea millega see aasta üle elatakse, kas tõesti tuleb hakata poodi nuumama, ja eks seal ka kindlasti marjad sellel aastal kallid. Loodan muidugi sellel aastal siis pigem seente peale. Väheke lootust andis, aga eks paistab. 

Kaalulangetuse teemaga nagu ei saa veel kuidagi reele. nädala sees on kõik ok, ja siis tuleb jälle mingi asi vahele ja igalepoole ei õnnestu ikka oma asju ka kaasa võtta. Nädalavahetusel käisin jälle metsas laagris. meeletu mahv oli peal, aga ikka sain lisakilod, kuna me sõime metsas pannkooke šokolaadiga 🙂 ja grillisime vorste. Aga kogu laager andis muidugi tunnistus, et kui suvel ikka midagi tehtud pole, siis on jaks ikka väga otsas. 

No nädalavahetusel tulemas meil suured talgud-puulõhkumise talgud. Siis peaks ikka saama korralikult füüsilist tööd tehtud, muidugi, kui lastakse kirvega puude kallale, mitte ei saadeta kööki. Söögid ja menüüd juba paiku pandud, avaja ainult tooraine muretseda. Teeks talgulistele korraliku poti suppi ja eks siis õhtul peab grillima, aga plaanis oli kana teha ja eks vist pean mõned vorstid ka panema. Suured mehed kohale kutsutud.

Et siis ikka jälle edasi ja edasi, mitte sammukestki tagasi.

 Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse