140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Esimene päev-patu päev. AH?!


Kuidas on see võimalik?!! Nõrk?! Ei teagi ..ei oska ka ise seisukohat võtta…selle suure entusiasmi ja alustuse tähe all unustasin pisiasja, et nädalavahetuseks oli planeeritud üsna palju üritusi ja ringi liikumist. Arvestades, et tutvumiseks jäi vaid eelmine õhtu, siis ei hakanud isegi mõtlema, millised karbikesed kaasa võtta kuskile (sest ilmselgelt kogu menüüd võimalusteda tutvuda ei jõudnud). Vaatamata sellele olin positiivselt meelestatud ja võtsin seisukoha..vanaema 85! üritusel vaatan laualt piisavalt tagasihoidlikult ja lähtun põhimõttest, et üle ei maksa süüa ja kõike võib natuke võtta. Õhtune üritus oli juba keerulisem…seega tunduski paras aega patupäev ära kasutada. Nõme onju. Pole veel kuskile jõudnudki ja juba patustab! Aga tegelt õhtu magama minnes olin ise endaga üsna rahul..päev oli siiski edukam kui nii mõnigi teine vaatamata sellele, et ei püsinud ju siiski selles kavas. Hommikul külas ärgates üritasin valida samuti hommikusöögil meeldejäänud komponente ja mõtlesin, et tervet päeva maha ei viska ja õhtu olen juba kodus ja tagasi kavas…nii oligi…koju jõudes pakkisin lapse vankrisse, koer rihma otsa ja läksin oma "Matkale"..pettumusega avastain, et jalutus, mida arvasin olevat 7km on tegelikult vaid 5,5…aga siiski..parem teekond kui külmiku ja diivani vahel. Kõndides mõtlesin mõnuga, kuidas kulutan kaloreid söödud burgerist..ja kuidas õhtuks oli meeles mõlkumas omlett ja päris õhtuks vist peaks porgandit olema kapis. Seega…jätkuvalt motiveeritud ja seekord käega ei löö. Homme hommikul kaalumine (kaalun end juba aaaaastaid vist iag esmap hommiku) ja eks näis kuidas see üllatab (ja ei oska aimatagi millises suunas) 🙂 Seda näeme hommikul!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Margit
2560 lugemist
Minust

Kahe väikse vanusevahega lapse ema (2a 5k ja 10 kuud), kellel said otsa vabandused mitte enda käsilevõtmiseks. Peale laste sündi sain kaalu kenasti alla ja nüüd lihtsalt..tõuseb ja tõuseb. Eks see ole mugav elu ja motivatsiooni puudus. Aga nüüd on aeg see peatada, enne kui liiga hilja!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Nii mitmekülgne menüü valik ja võimaluse. Ei pea vaid nälgima ja kapsalehti närima. Kõik on nii lihtsaks tehtud, et piisab vaid selle täpsest jälgimisest. Niipalju erinevaid ja huvitavaid retsepte, mille peale niisama ei tulegi (no kes tuleb selle peale, et porgandist ja suvikõrvitsast saab teha "pasta")

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom