Tasuta toitumiskava 3 päeva Liitun tasuta
Sulge

Day 3

Oeh eile kui kirjutasin olin just lõpetanud trennid asjad ning hakkasin hilist õhtu sööki sööma, kus oli mega suur kogus porgandeid. Mul pole elu sees nii paha hakanud kui eile. Eks need kõhulihased oli tigedad ning maksid kätte selle eest, et neid piinasin nii pikalt ja koledalt. Jäi päris palju porgandeid alles, kuna ei läinud sisse rohkem ja vägisi ka sisse ei sunni. Öösel niigi kannatasin, kuna magu valutas terve öö. Hommikulgi oli veel kõht valutas, mis tõttu otsustasingi, et teen omale pudru skyri ja banaanidega. See oli nagu pai mu kõhule, kuid kõhtu väga ei täitnud, mis tõttu lõuna tuli üsna ruttu järele. 

Vähemalt nüüd ma tean kuidas neid quesadillasid omale teha, et oleks maitsev. Mul ju pliit kütab nii, et keskelt jääb külm ja ümbert jääb pruuniks, ehk siis tegin mikrouunis, kuna tahaks siiski soojalt seda süüa ning maitsestasin natuke chilli pipraga ka, et tulisem oleks, see Santa Maria salsa on üsna mahe minu maitse jaoks, esimesel korral kui tegin ei julenud oma mehelegi pakkuda, kuna nii maitse lage oli aga nüüd on soovutust väärt, ehk leiutab mõne juurika veel sinna vahele, kuigi ma tomatit ja salatit sinna vahele ei pannud vaid tegin eraldi kurgi-tomati salati kõrvale. Lõpuks saime ka borššiga ühele poole, saan lõpuks teha ühepaja toitu, mida ma otsustasin teha kahes eri potis, et saaksin ära kaaluda tulevikuks, et oleks lihtsam omale tõsta. 

Tegin oma teise yoga päeva ka, no päris keeruline asi kohe- üle keha tudisesin, kuna jõudu ega ka tasakaalu pole. Kuna võttis südame rütmi päris kõrgeks vahepeal ja täitsa palav hakkas otsustasin teha siis trenni päevana täna, kuigi ma ei leia, et yoga väga trenn oleks, või äkki eksin? No ei tea, eks ma vaatan edaspidi selle järgi kui hästi ta mul pulsi üles võtab, kuna igapäev ma ka ei taha nii palju süüa, et süda paha järgmised 10 tundi.

Lõpuks hakkavad magusa isud ka taanduma. Alati kui mees pakub välja, et võtaks chipse siis hakkavad neelud automaatselt tööle, kuid tahtejõud on lõpuks üle ning suudan ei öelda nendele chipsidele, ta võib neid pugida tal massi vaja (kasvõi rasva massi, kuna ta nii kondine geneetiliselt). Arvasin, et mu mees on kui pisike saatan mu õla peal aga tuleb välja, et ta siiski ingel, kuna tahtejõud on suurenenud ja suudan paremini ei öelda toitudele mis ennem oli "anna-anna!". Nüüd suudan nautida oma maasika-keefiri smuutit ilma suhkruta ning see tundub isegi magus praegu, ma ei kujuta ettegi kuidas ma suudan selle pea 600 grammi jooki ära juua hetkel 😀 loodame, et õhtul süda jälle pahaks ei lähe.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

OSTA TOITUMISKAVA KASUTUSAEGA KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod