140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

SPA ja toitumiskava


Nii äge. Pole ammu SPA's käinud. Oma 7 aastat. Viimane kogemus ongi Laulasmaa spaaga, noh ikka selline korralik kogemus, et 3 päevaks, protseduurid, söögid-joogid. Aga see oli enne seda, kui meie perre lapsed sündisid. No mis luksus on mehega üks õhtu otsustada, et läheks ja järgmine hommik juba lähedki. Olid ajad, kuigi ausalt öeldes enam ei mäletagi neid aegu, kui lapsi polnud. Nagu oleksid nad meiega olnud kogu elu.

Nüüd siis otsustasime perega minna nädalavahetuseks Saaremaale GO Spa'sse, lihtsalt kõigil vaja vaheldust ja koduseinte vahelt välja. Saame basseinides ja saunades olla oksendamiseni laughLapsed on meil tõelised veeloomad. Kui vahepeal kõht tühjaks ei läheks, siis nad oleks vees vist hommikust õhtuni. Ja no kuri ema ajab ju vahepeal lõunaund ka magama. Mehega võtsime ikka kumbki kaks protseduuri ka (mina 1h klassikalist massaaži, mees süvamassaaži ja mõlemad laseme siis 1,5h jalahoolitsuse ka teha), rohkem lihtsalt ajaliselt ei mahutanud oma päevakavadesse. Asi seegi 🙂 See kõik on ülivahva, aga ma veidi oma toidukava järgimise pärast mures.
Tahan võimalikult palju ikkagi karbimajandusega kaasa võtta või a'la profeel kohupiima/kodujuustu lisanditega jms. Ehk et võimalikult korrektselt kava kaasa teha, sest teades end, vajan ma ranget režiimi, muidu võib lappama minna smiley

Reedese hommikusöögi sööme kodus, lõunasöögi teen kodust kaasa, õhtusöögi äkki ka (samas ülejäänud pere tahab ka ju süüa laugh ehk et siis sööme arvatavasti siiski väljas), hilisõhtune amps on võimalik vabalt kaasa teha. Laupäevane hommikusöök tuleb spa poolt- loodan inglise hommikusöögile, lõunasöögi saan ehk ise kaasa tehtud, õhtusöök arvatavasti väljas, hilisõhtune kodust kaasa. Pühapäeva hommik taas spast, lõunasöök teel koju oma toidumoonast. Seega tulemuseks kogu väljasõidust 2 toidukorda väljas elan vast üle. Püüan teha häid valikuid, magustoidu lehele oma silmi ei pööra ja olengi tubli olnud! angelEks ma siis pühapäeval, hiljemalt esmaspäeval annan teada, kas saan pika pai või mitte.

Tänase õhtuga saab nädal kava järgimist täis, homme on tõetund. Riiete järgi võib öelda, et midagi olen suutnud maha raputada küll.
 
Kr Ra
4621 lugemist
Minust

33a, 3 last (5,3,1) ja 1 mees.Püüan kõigest väest sellest suurest tohuvapohust ka ennast taas leida, sest viimased 6 aastat elanud pigem ainult teistele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom