140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Minu teekond, minu elu, minu tervis, minu tahe…


Olen alguses. Alustasin teie hulgas oma teekonda parema ja enesekindlama ja energilisema minani alles 2. veebruaril. Olen 33 ja 3 lapse ema (5a, 3a ja 1a) ning ühe mehe abikaasa. Olen hetkel kodune ning tegelen suuremal määral oma pere toitmise, logistika ning tavaliste igapäevategevustega. Selle kõige kõrvalt püüan üle aastate lõpuks leida taas end ja aega iseenda jaoks. Mul on väga väga väga armsad lapsed ja pere, aga ma tunnen, et kui ma ei võta aega iseenda jaoks (teha trenni ja toituda hästi), kannatan eeskätt mina ise, varsti ka kõik teised mu ümber.

Olen lapsest saati teinud sporti (korvpall, jooksmine, rulluisutamine, ujumine, spordiklubi rühmatreeningud), püüdnud teadlikult toituda, aga senini pole tõelist sõprust oma kehaga saavutanud (olen alati väga kriitiline olnud oma keha suhtes). Kehakaal käib jo-jo efektina üles ja alla (u 7 kg raames). Praegune seis pole üldse kõige hullem (173cm ja 69 kg), on olnud hullemaid aegu, aga samas tahaks ikkagi saavutada paremat vormi nii toitumise kui trenniga.  Ma tunnen tõeliselt puudust enda liigutamisest. Uuel aastal olen laste lõunaune ajal käinud jooksmas/kiirkõndi tegemas. Fitlapi algtase ka tänaseks korduvalt läbi tehtud. Super! Iga päevaga tunnen ennast paremini, tunnen, et mul tekivad taas mingid sügaval-sügaval peidus olnud lihased. Ja kui lisada trennile veel mitmekesine toit 4xpäevas, sealjuures ei pea millelegi EI ütlema (saab süüa nii pastat kui kartulit, mis paljude silmis BIG NO-NO 'dieedi' ajal on, saab kooke, magustoite; siit retseptide alt leiab küll igaüks vastavalt omale maitsele), siis on varsti mu elu küll täielik lill.

Mulle on läbi elu meeldinud küpsetada, aga ma ei ole saanud seda kirge väga tihti rahuldada. Muidugi laste jaoks ikka teen, aga siis pistan mina ka jälle mõne tüki liiga palju põske ja seepärast ma pigem küpsetan, aga harva. Jumal tänatud, et fitlap lubab ka kooki süüa, saan uusi koogiretsepte tervislikumas  võtmes katsetada. Mina õnnelik, et saan 'pläkerdada',  teised ja ka mina õnnelikud, et saame süüa 🙂

Loodan saada lahti oma jo-jo'st ja saavutada püsivus ja tasakaal ja rahulolu.

Senimaani olen tõesti väga rahul!
Kr Ra
4620 lugemist
Minust

33a, 3 last (5,3,1) ja 1 mees.Püüan kõigest väest sellest suurest tohuvapohust ka ennast taas leida, sest viimased 6 aastat elanud pigem ainult teistele.Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom