Toitumiskava 3 päevaks tasuta! Kasuta kohe
Sulge

Teekond paremuse poole

Et kõik ausalt ära rääkida tuleb alustada algusest. Nii ütles vist kunagi Agu Sihvka smiley. Ma ei teagi miks, aga enne oma sünnipäeva tundsin, et midagi peab muutuma. Sai pidu peetud ja uue nädala alguses lubasin endale et nüüd tuleb see asi ära teha. Kuna konto fitlapis oli olemas juba tegelikult ammu ja siis tuli see hea pakkumine, pea 1,5 aastat väga hea hinnaga ja siis see otsus langes. 

Ja algus, see on alati raske. Minu puhul esimene nädal polnudki raske,  pigem motiveeriv, sest esimese nädalaga kadus kolinal 3 kilo ringis. Motivatsioon missugune. Ja siis langes veel mõni kilo. Ja siis… kruiis, kuidas sa ei proovi siis ühte ja teist ja kolmandat. Ka mõni drink sai ära proovitud. Ja kodus näitas kaal 1,5 kilo rohkem. Ega midagi. Võtsin end taas käsile. 3 päeva ja kaal tagasi enne kruiisitamist. Ja nüüdseks olen alla saanud 10 kilo. Jes, esimene motivatsiooniks seatud eesmärk täidetud. Kuigi jah väljasõit perega matkale ja sünnipäevale tõi taas kilo juurde. Egas midagi tuli jälle tubli olla ja see kilo ja natukene peale alla saada. 

Nüüd on jälle juubel tulemas. Need sünnipäevad ei kõlba ikka kuhugile. Aga noh siis tuleb jälle motivatsioonilainele saada ja edasi rühkida, sest eesmärgid tahavad täitmist. Ja õnneks olen ma suht sihikindel. Ei allu eriti ahvatlustele. Ja kui päris aus olla on magusaisu kadunud. Ei ahvatle. Ka selline niisama pistan kommi põske on ära kaduud. Aga vedeliku tarbimine on tunduvalt suurenenud. Ja menüüsse on tulnud tee tagasi suuremal kogusel. Enne olin rohkem selline kohvitaja, õnneks küll ilma suhkruta, aga piima panin ikka sisse. Ja hommikune kohv on ikka piimaga, seda näpistan pudru arvelt. Ka olen hakanud hommikuti putru sööma, mis on kujunenud lemmikuks, enne olid ikka võileivad. 

Ka juurikaid on rohkem menüüs. Mitte et ma neid enne ei söönud, aga nüüd ikka rohkem. 

Tagasi vaadates oli algul natukene naljakas. Mees vaatas kuidas ma kaalusin ja mõõtsin koguseid. Ei öelnud midagi, kuigi ma algul arvasin, et küll mõni kommentaar lendab, aga ei. Vaatas ja muigas omaette. Kuid kõige suurem kompiment oli see kui ta ühel hommikul teatas, et vaatan, et oled jah kuidagi rääbakamaks jäänud cheeky. Noh ja eks riiete järgi ole näha, et ikka mõõdud vähenevad. Kokku on kadunud juba 30 cm. Taas on ju olemas motivatsioon. Me happy.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod