Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pole hullu

Ma olen endale öelnud, et üritan võimalikult sageli blogi kirjutada, sest siis ehk on ka motivatsioon suurem. Kohati see isegi toimib, teisest küljest on ka päris raske ausalt kirja panna, et ma ei suuda kuidagi 100% kava juures püsida. Põhiprobleem on hetkel peavalud ja meeletu magusaisu. Ma olen ka meeletult väsinud, aga õnneks koera olemasolu sunnib ikka õhtuti jalutuskäigule. Ka 3km on parem kui diivanil vedelemine. Trennina ma seda muidugi ei arvesta, aga on vähemalt lisaliikumine.

Söömine oli eile peaaegu hea. Pidasin tööl hästi vastu, aga õhtul oli laual lahtine vahukommide pakk. Alguses võtsin ühe  ja siis teise. jälgisin ka enda lubavaid mõtteid: paar tükki ei tee midagi, need kaaluvad nii vähe, et ei annagi õieti kaloreid, magus pidi peavalu vastu aitama. No see lõppes sellega, et sõin ära pool pakki ja pärast oli veel halb olla ka. Siis vedasingi end jalutama, et enesetunnet parandada. Enda pärast oli ikka üsnagi piinlik ja olin veel endale lubanud, et lähen järgmine päev kaalule. 

Täna hommikul oli nii halb olla ja kartsin kohe kaalule minna. Õnneks oli kaal inimsõbralik ja 5päevaga on kaal isegi ilusti langenud. Tänasin vaikselt jumalat, sest kui kaal poleks liikunud või oleks tõusnud, siis ilmselt oleksin ikkagi käega löönud. Hingan kergendatult.

Ma olen rahul sellega, et ma vähemalt üritan, sest ma ise tunnen, et pingutan ikka kõvasti. Mida halvemad harjumused enne olid, seda suurem pingutus. Ja mul on hea meel, et kaal ka langeb, kuigi patustan. See aitab ka motivatsiooni hoida. Kõige raskem ongi see, kui ise tunned, et pingutad, aga kaal ikka ei lange. 

Menüü koostamise osas olen suhteliselt laisk olnud. Meil on kodus mitu päeva arbuusi olnud ja sedasi olengi siis teinud endale sellest salatit. Mozzarella salat tomati ja arbuusiga on suurepärane. Teine väga lihtne asi, mille lasen käiku siis, kui ei vitsi õhtul süüa teha, on singivõileib. Mõnus, lihtne, kiire ja täidab ka kõhtu. Naljakas on see, et varem sõin hommikuks lihtsalt võileiba või+juust või sink ning kõht läks kähku tühjaks. Nüüd laon võikule nii sinki kui juustu ja tomateid. See täidab kõhtu ja lisaks näeb veel ilus välja ka. Ka täna hommikul sõin võileiba. Praegu pole see veel ära tüüdanud. Peab olema ka midagi lihtsat. Ostsin endale ka proteiinibatoone, et kiiresti saaks, kui hundiisu peale tuleb.  Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse