128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Day 2: agarus on ogarus!


Nagu ikka olen meeletult varajase ärkamisega ning tänagi juba oli kell 4 silmad lahti. Mis iseenesest polegi nii paha, sest jõuan nii mõnegi asja ära teha enne päikse tõusu. Kuid fakt, et ootasin juba poodi minekut, siis need 3 tundi möödusin niiii pikalt.

Ära selle kanntasin ning kell 7 olin juba poe ukse taga kust väljusin kahe suure kilekotiga. Koju jõudes muidugi sealt külmikusse panna just eriti palju polnud, sest läks kohe söögi tegemiseks.

Plaanis oli teha siis endale ühepajatoitu kohe mitmeks toidukorraks, sest veisehakkliha pakk on 400g (sees kaalumise tulemusena aga ilmselgelt vähem) ja no ei taha seda poolt sinna sügavkülma ka panna. Mõeldud-tehtud! Tundub hästi tubli ja armas plaan, kas pole? Korrutasin siis oma kogused kõik neljaga läbi ja hakkasin ette valmistama. Alguses siis pool kilo porgandit mis esimesena keema läks, so nice, ei tundunudki midagi hullu. Seejärel hakkisin kapsa ära ja nüüd – appiiii! Mis mul arus oli, et neljakordne kogus seda teha, terve kapsapea läks ju sisse! Ja seejärel 400+ grammi kartulit! Jeerum! Ning nüüd mulle tundub, et ma olin afekti seisundis, sest ma otsustasin lisada sinna veel ka ühe paprika, no nii maitseks kui ka värviks. 

Nüüd see tulemus mul siis on kenasti köögis, valmis ja seda on ei rohkem ega vähem kui 5 LIITRIT! Ehk siis neljaks toidukorraks ja iga toidukord on 1,25 liitrit. Seriously! Muidugi on see ütlematta tore aga ma vist olin ära unustanud miks ma eelmisel korral, kui fitlap-i kasutasin, ei teinud enam nii suuri koguseid valmis teatud toitudega. Olin oma saadud triibulised ära unustanud.

Ja veel eriti tubli naisena vaaritasin mehele pilaffi samal ajal ju. Kui ta lõpuks ärkas ja köögis kogu seda hullust nägi, siis esimene küsimus oli muidugi: "Kas meil on keegi külla tulemas või …?" 🙂 🙂

Omg ütleks selle peale. Kujutan ette, et mis vesise näoga ma homme lõunal mehe pilaffi seal piilun ise samal ajal enda 1,25 liitri ühepajatoitu süües 🙂 Aga küll ma hakkama saan, tuleb saada.

Hommikust rääkides, siis ega see väga teistmoodi täna polnudki võrreldes varasemaga kui fitlap-i ei järginud. Lihtsalt kahe muna asemel oli üks ja lisaks kodujuustule oli ka 335gr apelsini. Kõht oli täis Eesti moodi. Tänane hilisõhtune smuuti ilmselt tuleb mõne kergema ja koguseliselt väiksema vastu vahetada, sest peale tänast lõunat ja õhtut kardan, et venitan oma mao lihtsalt välja 🙂

 

Day 2 … lumist talve kõigile!

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!kris
954 lugemist
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Lihtsad kodused toidud!

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva