143569 kasutajat 567 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Iga algus on raske


No jälle on üks nädalavahetus seljataga.. Proovisin laupäeva hommikul siis kava järgi süüa valmistada ja toituda. Täitsa ok oli. Seejärel suundusin laste ja lapse sõpradega Tallinna, kuna poisid tahtsid minna sinna sise—skateparki. Seal oli üsna äge, nägime ka Kelly Sildaru, kes seal koos oma venna ja isaga trikke tegi ja harjutas. Jätsin poisid sinna ja suundusime pisipojaga kodu poole tagasi. Vahepeal käisin ka veel poes, kust ostsin veel mõned toiduained, mida kava jälgimiseks vaja on. Õhtusöögiks plaanisin teha ahjukana ananassi ja juustuga, polnud küll retsepti järgi, kuid kuna vanem poeg oli ka pruudiga koju tulemas, siis tuli midagi kiirelt ja maitsvalt valmistada.. Kui nüüd toitumisest ja kavast üldse rääkida, siis mulle on ka kõige raskemad just need õhtud, kus mul on hirmus magusaisu. Pean ka omale hakkama hilisõhtu snäkiks tegema neid kohupiima jms maiuseid.. Ma ei tea, kas on viga minus, aga üsna raske on süüa valmistada nende retseptidega ja kava 100% jälgida, eriti kui peab tegema süüa veel 4—le inimesele peale enda. Ütlete nüüd, et tee endale eraldi..aga kes pereliikmetest on nõus sellega, et sina omale teistsugust toitu teed ja sööd, kui nemad..meil vähemalt on nii.. :/ Mehed tahavad ikka liha ja kartulit, siis on kõht täis ja jaksab tööd teha 😉 Täma hommikul oli suht varane äratus, kuna mees pidi vanema poisiga linna minema, oli vaja korralik hommikusöök teha jne. No muidugi, jälle ma tegin seda,mis kiirelt valmis saab: kaerahellbeputru ja kõrvale suitsusingiga praetud muna, juust ka peale. Loomulikult sõin juba siis ise ka kõhu täis, ei hakanud omale enam eraldi toitu valmistama, sest ega toit pole raisata, see kallis ka.. Lõunaks püüan nüüd kava järgi süüa, selleks tegin juba eile valmis kõrvitsa—porgandipüreesupi fitlapi retsepti järgi. Õhtuks vaatan veel, mis saab.. Kaal on õnneks üsna hästi püsinud, võiks ju langeda kiiremini, aga tasa ja targu, siis ehk püsivam tulemus ka. Nädalaga läks küll —0,2 kg, aga asi seegi.. 😉 Nüüd on uus nädal, uue hooga..püüan sel nädalal tublim olla, rohkem kava jälgida. 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Annely
2625 lugemist
Minust

Olen neljakümnendates nelja poja ema, noorim pojake on märtsi lõpus saamas aastaseks, vanim tähistab mais esimest veerandsada, teised pojad 21- ja 10 aastased. Töötan kehalise kasvatuse õpetajana, loomulikult on sport mu töö, hobi ja suur kirg, nagu ka hästi söömine.. ;)

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Mulle meeldib Fitlap seepärast, et see on lihtne, tõhus ja suhteliselt taskukohane, sisaldab rohkelt häid retsepte ning muud vajalikku.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom