Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Pildid eilsest poseerimisest, kehakaal endiselt säilinud :)

Lubasin eile, et jagan ka Teiega pilte, mis eile Egle minu poosidest tegi. Vaatasin siis pildid üle ja kvaliteet ei ole kiita, viimasel ajal üldse ei taha fotokas koostööd teha. Ilmselt teen kodus ka ühe pildiseerija, sest seal mul päris hea valgus + lisavälk. Vähemalt on mul nüüd pilt silme ees, millised poosid peavad olema. Küljepoos näiteks on ikka üks paras väänamine küll. Mis seal muud, kui tuleb hakata vaikselt harjutama, et poosid tuleksid välja võimalikult loomulikult, samas peab õppima üheaegselt kogu keha lihaseid pingutama. Lisaks peab õppima poseerima ilma peeglita. See aga on väga raske, päris hea kehatunnetus peab olema.

Aga siin siis lubatud pildid. Kingadega ilmselt on hoopis midagi muud, seega järgmist pildiseeriat tehes panen kontsad alla. Tasakaal peab ka hea olema. laugh

 

Näoilmetele ma pildistamise ajal rõhku ei pannud nagu näha, aga peab ka sellega tööd tegema, sest laval on ju vaja särada! smiley

Vaatamata sellele, et olin eile õhtul pungil täis, näitas kaal mulle ilusat numbrit – 56,1kg. Selline kerge olemine on ka ja kõht tundub mõnusalt lame. Tänaseks olen hommikusöögi juba söönud ja varsti varsti plaanis jooksma minna. Vaatan endale mõned head lood, mis hoiaksid jooksmise ajal tuju üleval. Muusikaga on hoopis teine joosta kui vaikuses – mulle meeldib rohkem. Muusika annab energiat. Tundub, et ka ilm tõotab tulla hea ja ehk saab täna veel päikestki võtta. Täna plaanin ka kõik toidukorrad üles pildistada, et teha üks postitus teemal – mis ma täna sõin. Täna on aega ja võtan selle aja, et tegeleda sellega, mis meeldib. Vajan seda, et mitte jälle nukrasse meeleollu langeda (ei meeldi see!). 

Ilusat päeva! smileyKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse