137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Pildid eilsest poseerimisest, kehakaal endiselt säilinud :)


Lubasin eile, et jagan ka Teiega pilte, mis eile Egle minu poosidest tegi. Vaatasin siis pildid üle ja kvaliteet ei ole kiita, viimasel ajal üldse ei taha fotokas koostööd teha. Ilmselt teen kodus ka ühe pildiseerija, sest seal mul päris hea valgus + lisavälk. Vähemalt on mul nüüd pilt silme ees, millised poosid peavad olema. Küljepoos näiteks on ikka üks paras väänamine küll. Mis seal muud, kui tuleb hakata vaikselt harjutama, et poosid tuleksid välja võimalikult loomulikult, samas peab õppima üheaegselt kogu keha lihaseid pingutama. Lisaks peab õppima poseerima ilma peeglita. See aga on väga raske, päris hea kehatunnetus peab olema.

Aga siin siis lubatud pildid. Kingadega ilmselt on hoopis midagi muud, seega järgmist pildiseeriat tehes panen kontsad alla. Tasakaal peab ka hea olema. laugh

 

Näoilmetele ma pildistamise ajal rõhku ei pannud nagu näha, aga peab ka sellega tööd tegema, sest laval on ju vaja särada! smiley

Vaatamata sellele, et olin eile õhtul pungil täis, näitas kaal mulle ilusat numbrit – 56,1kg. Selline kerge olemine on ka ja kõht tundub mõnusalt lame. Tänaseks olen hommikusöögi juba söönud ja varsti varsti plaanis jooksma minna. Vaatan endale mõned head lood, mis hoiaksid jooksmise ajal tuju üleval. Muusikaga on hoopis teine joosta kui vaikuses – mulle meeldib rohkem. Muusika annab energiat. Tundub, et ka ilm tõotab tulla hea ja ehk saab täna veel päikestki võtta. Täna plaanin ka kõik toidukorrad üles pildistada, et teha üks postitus teemal – mis ma täna sõin. Täna on aega ja võtan selle aja, et tegeleda sellega, mis meeldib. Vajan seda, et mitte jälle nukrasse meeleollu langeda (ei meeldi see!). 

Ilusat päeva! smiley

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kerli Djomina
42547 lugemist / 24 fänni
Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on ideaalne neile kes soovivad ilma suurema vaevata toituda tervislikult ja mitmekülgselt. Kui varem ma püüdsin ise jälgida, et saaksin makrotoitained õiges vahekorras kätte ja enam-vähem püüdsin ka päevast kaloraaži jälgida, siis nüüd fitlappi kasutades on see vaev ära jäänud. Kõik on Sinu eest ära arvutatud ja ise ei pea väga oma pead vaevama. Vali ainult retseptid välja! See on aga mõnikord üsna keeruline, sest retseptide valik on suur ja kõik toidud tunduvad nii ahvatlevad ja proovimist väärt (see on muidugi hea!). Retseptivalikus on nii midagi neile, kellele meeldib vaaritada, kuid ka on väga lihtsaid toite, mida saab poest osta ja kohe põske pista või mis valmivad ilma suurema vaevata. Lisaks annab retseptidega mängida - olemas on suur valik asendusi. Vabavara on ka üks hea asi - söö palju tahad toitude kõrvale. Olen juba paljudele tuttavatele soovitanud ja nii mõnigi on omale kasutusaja ostnud. Olgem ausad, ega see kasutusaeg on ka ju üsna odav ja seda raha igati väärt. Super keskkond on loodud, ei jõua tegijaid ära kiita! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom