Uusaastapakkumine -35% Osta kohe
Sulge

54 päev

Tegin täna hommikul mõõtmised kaalud ära . Kaal küll paarsada grammi suurem. Aga mõõdud väiksemad osad. Et ei ole enam. Kondid on ka nii haiged. Täna poja tuli ja tegi kalli ja oleks võinud lolliks karjuda end. Pluss veel muud liigutused päev otsa. Võtsin uue trenni video tegin ära. Alguses oli kaasa häälitsus " aaa. Aii. Aaii. Kurat, pean tegema või? Jah pean. Aiiii, valus." Ja edasi läks asi leebemalt. 

Polnud see asi nii hull midagi. Nüüd tunnen ka et nagu oleks valus. Aga samas kurta enam ei saaks. Ju keha hakkab harjuma. Pole ju ma ei tea mis ajast ennast niiviisi liigutanud. 

Olin täiesti kindel et mina ei hakka mingeid trenne tegema. Et isegi ei proovi. Et ainult toitumine. 

Aga kardan, et ainult toitumisega võib mul pärast jääda kõht lotendav. See praegugi juba siuke .mõlema rasedusega venis just kõht hullult välja. Muu oli okei. Aga kogu kaal mis juurde tuli läks kõhtu. See oli ikka meeletult suur. Seega ka taipa trenni ei tee paha. Paneb ehk lihased uuesti tööle, mis kadunud ja ehk see lotendav nahk kaob ka ära. Aitab või muud midagi sellist. 

Hommikul sai tsipa kauem magatud. Mitte palju õnneks. Olen märganud et kohvile enam palju piima ei panegi .vaid läheb tilk. Suhkur on mul ammu asendaja vastu välja vahetatud. Et polegi väga patt või mis ?  Söögiks sai eilne hea supp. Oi kui nämm. Hea oli otsa sai. 

Lõunaks sai söödud peale trenni. Mõtlesin, et kui ennem söön. Sis raske ennast liigutada. ( Nagu pärast parem oleks olnud) . Tehtud sai siis jätkuvalt see sama supp. Aga võtsin kurki juurde. Tundsin vajadust. 

Õhtuks otsustasin teha broilerisüdamed seente ja tatraga. 

Oleks te näinud mehe nägu. Söögil välimust pole. Ei kutsu sööma. Aga maitse see eest oli super. 

Üks laps pirtsutas . Teine sõi ainult seda südame segu seentega. Eks maitse asi. Tee mis tahad aga tatar sai otsa. 

Olen viimasel ajal teinud nii, et enda koguse korrutan kolmega ja teen. Nii ei jää väga midagi alles. 

Tahaks midagi värvilist ja toredat lihtsat toitu, mida sööks mu pirtsu ka. Ainult kartuleid ja makarone ei viitsi teha. 

Ööoote sõin päeval juba ära. See oli hernestega midagi. Siuke isu tuli. Aga no ei kannatanud õhtuni. Panin ennem nahka. Ja siis õhtul sai söödud kurki 😁😁

Kaval eksole. 

Tunnen ennast hästi ja veel paremini kui ennem. See et kõhu pealt on nii palju cm ära läinud, teeb enesetunde heaks. Kõht on veel suur ja häiriv . Nagu oleks neljandat kuud rase . Aga ma saan sellest lahti. Saan ! Ma tahan seda !Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod