Ostuga kaasa kingitused! Osta kohe!
Sulge

Nr 4

Uskumatu, aga elasin terve nädalavahetuse üle ilma, et oleksin kas või grammigagi libastunud. Kartsin nädalavahetust väga, sest see on minu jaoks alati see aeg, kui "peaks ju elu nautima" ja "millal siis veel". Sinna juurde kuuluvad veel pingelangusest hoogu saavad isud ja rutiini puudumine. ALATI läheb mul reedest lappama. No matter what. Seekord planeerisin ja valmistasin oma toidud aga hoolikalt ette. See tähendab, et reedeks ja laupäevaks, kuna viibisin kodust eemal. Pühapäevased toidud valmistasin pühapäeval, kui rohkem kodune päev oli. 

Trennis käisin samuti ainult pühapäeval. Sellest viimane trenn oli olnud eelmise nädala kolmapäeval, nii et trenn kulus marjaks ära. Küll aga oli mu pühapäevane trenni tegemine üliraske, kuna kuidagi väga jõuetu oli olla. Ise arvan, et põhjus on liiga kiires kaalukaotuses või siis selles, et organism ei ole sedavõrd väikse kalorihulgaga veel kohanenud. Samas ei julge omapäi kaloreid tõstma ka hakata, see viib jälle mind sinna välja, et pean oma peaga mõtlema ja leiutama. Selleks mul küll praegu energiat ei ole…

Kaalust siis ka. Algsest kaalust on tänaseks läinud 3,2 kg. Tegemist ka "selle nädalaga kuust". 

08.01.2019: 79,2 kg

09.01.2019: 77,7 kg

10.01.2019: 76,8 kg

11.01.2019: 77,3 kg

12.01.2019: 76,2 kg

13.01.2019: 75,6 kg

14.01.2019: 76 kg

Minu vahe-eesmärgiks on 75 kg. Loodetavasi näen selle ikka sel nädalal ära.

Jah, jätkuvalt annan endale aru, et igapäevane kaalumine ei ole eluterve, aga ma nii väga tahaks lõpuks näha seda tervikpilti, kuidas see kaalukõver kohati küll tõusta võib, aga ikkagi järjepidevalt pikema aja plaanis langeb. Hetkel tunnen, et pean veel kaalul silma peal hoidma. Kui kaal langeb siit edasi liiga suures tempos (milles ma kahtlen), siis peaksin ikkagi kaloreid vast suurendama. Aga seda mõtlen siis, kui probleem käes on. Praegu mõtlen "oma peaga" siiski nii palju, et kuigi kaalu vähenedes vähendab Fitlap ka kaloritehulka, siis olen kalorihulga jätnud samaks, mis mu algkaalus olles oli (s.o 1295 kcal ilma trennita ja 1480 kcal trenniga). Siiamaani on see edukalt toimingud, kui välja arvata tänane kaal, mis on +400 g võrreldes eilsega. 

Eile tegin korralikult trenni, jõin korralikult vett, kuid sõin ka (loomulikult nii, nagu kava lubas) kartuli ja sealiha. Mmma armastan sealiha! Ja ise arvan, et see sealiha ei seedunud ära lihtsalt nii kiiresti… Näis, sest see sama sealiha on mul menüüs ka veel täna ja homme. Täna koos kartuliga, homme koos tatraga. Või siis asi hoopis kartulis.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod