Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Vähem loba rohkem tegusid

Hommikust, sõbrad! 😉

Väga kiire postitus eilsest söömisest ja no et ikka ditsipliini hoida, just kirjutamise suhtes. Menüü oli järgmine ; Avokaado munavõi, Kanapasta (millest sai hoopis mingi tatra-kana-kukeseenepada), Õuna-kodujuustu pannkoogid, Krõbedad juustuküpsised. Ja siis muidugi lisaks veel igasugused herne ja marja pudinad millest ma eile kirjutasin ja stressasin. Postituses millest võis jääda mulje, et mul on korralik toitumishäire (ja selle kulul ei tasu nalja teha.), mida mul tegelikult pole. Mul on erinevaid "häireid", nagu seesamune ülemõtlemine aga see on selline easy shit, tegelikult 🙂 

Ja vägainetu eilse ja tänase kaalunumbri põhjuseks on tõenäoliselt lihtsalt kõhukinnisus. Niiet Im alll good. Lihtsalt raske on olla. Pähklid pole minu teema 🙁 Aga täna õnneks pole ka liialt aega sellele mõelda ja kodus passida ja ümber hernepõõsa hiilida. Lähen salongi ja teen natuke tööasju seal. Kraadide poolest võiks ju rannas vedeleda aga ausaltöeldes on mul sellest niisama olemisest juba täiesti küllalt saanud. Väga inetu oleks öelda, et ma juba ootan sügist ja tööle minekut aga see pole otseselt vale ka. Selline täpselt õige (ja mitte liiga igav) rutiin teatud mõttes isegi sobib mulle. Ja sügis sobib mulle! Siis on alati selline uus power sees. 

Sel aastal on mul sellest suvest veel eriti savi kuna jaanuaris lähen ma praktiliselt oma elu esimesele reisile ja see on üks väga pikk ja kuuuum reis. Muidugi ma sellest praegu ei kirjuta, see oleks liiga masohhistlik, eriti lisatud pildimaterjalidega sellest paradiisist. Sest aega on veel sinnani väga palju. Aga see läks praegu teemasse, sest tagumine aeg on endaga juba praegu tegeleda. Ja ma ei mõtle taaskord seda "Isssssand, ma tahan bikiinides ilus olla." Fuck that. Ma tahan, et ma seal 36 kraadises Aasia kuumas pekihunnikuna mööda asfaldti laiali ei sulaks. 

Esialgu, lähem plaan, on siiski septembriks oma 68 kg tagasi saada mis kevadel sai võidetud. See on hetkel eesmärk millest on paar kg puudu. Juhuks kui Sa juba mõtlesid, et mis ma tuian siis ja patran iga päev, et "pead teadma kus oled ja kuhu tahad jõuda." Sinna tahan jõuda. Kuidagi. 3 lisaherne ja 3 lisa klaasi veiniga nädalavahetusel..eeee.. Ja lõpuks 65ni mida ma üritan siin juba 1,8 a kätte saada. Aga no ongi millestki kirjutada, eksole. 

Ma lõpetan nüüd selle "ma kiirelt kirjutan." Tüüpiline.

Tšau heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse