Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Tagumikujutud

Hei sõbrad! Toredat teisipäeva! 

Eilne plaan kõndima minna polnudki üleliia optimistlik nagu selgus. Jõudsin. Ja mitte ainult ei jõudnud vaid ilgelt tahtsin isegi, kohe kui tossu jalga sain. Sinnani läks muidugi omajagu aega. Aga nii kui teepeale sain siis panin sellise ajuga 6,5 km ilma peatumata. Ise veel kuulasin oma RnB´d jälle, no ikka see mõnus tagumiku liigutamise muusika. Ja mõtlesin siis selle tagumiku peale. 

Muuga võiks isegi peaaegu rahu olla. Näiteks jalad. Kui usinalt trenni teha ja liikuda siis need võivad varsti napilt rehakepid olla. No sellised normaalsed, mis sest et lühikesed. Puus on lai aga ka see iseenesest ei ole ju halb asi – pidi naiselikkuse tunnusmärk olema 😛 Kuskil. Kellegi arust. Rindadest ma ei räägigi, väiksemaks nad niikuinii ei lähe niiet parem nendega leppida, on endal lihtsam. Aga no see tagumik ikkagi. Ma pole üldse selline suure mesilaseperse fänn aga minu oma võiks ikka väheke ümaram olla ja mitte lame nagu labidaga löödud. See mõte tiksub mul juba pikemat aega kuskil kuklataga. Ja kaalulangusega ta ju vajub veelgi rohkem vastu maad. 

Nii ma siis jõudsin eile kõndimast koju ja googeldasin endale seda kükivärki. Pidavat ainuke asi olema mis aitab 😛 Keegi kuskil rääkis 😀 No need squat challenge´id on väga toredad seal kõik ja ühtlasi täiesti ühesugused. Esimesel päeval pead tegema 50 tk ja 30ndal päeval 250 tk. Ma saan aru, et progress ja ise endale seatud challenge ongi seal oluline aga ma ei saa aru mis asjaoludel ma peaksin tegema 250 kükki ? Lambist ? Ja kuidas ma siis sealt edasi lähen ? Jutt on siis ilma igasuguse raskuseta kükkidest. Ma saan aru, et siis teeks vähemalt mingi raskusega ja tõstaks raskuseid ajaga…. Okei. See ajas natuke segadusse. Et tulemusi saada siis palju neid üldse päevas minimaalselt tegema peaks ? Võib-olla on kellelgi kogemusi ? 

Ma siis eile tegin 4×15 ära, so siis 60 tk. Ei hakka pikemalt peatuma teemal kuidas ma pärast tahtsin poodi minna ja ei jõudnud vasaku jalaga sidurit alla vajutada ja vetsupotile istumine oli öösel üsna vaevaline tegevus…..

Aga võib-olla peaks sinna juurde otsima mõned muud toredad harjutused ka, mis seda tagaotsa vormida aitavad ? See on mul nüüd järgmine kinnisidee nagu näha. Ja trennis hakkan ma kindlasti käima septembrist aga need on rohkem sellised cardio tüüpi rabelemised nagu vesiaeroobika jms. No et siis äkki ikkagi teeks seda kükivärki, mingil moel, kodus. Kunagi heal ajal sai neid jõusaalis kangiga ka tehtud nagu vana mees, osavalt. Aga hetkel olen ma korralikult roostes. 

Siin siis klassikaline näide, mis on isegi leebe..lõpuks pead 150 tk tegema. Ja loogiliselt võttes on ilmselt järjepidevus sama oluline kui see kükkide arv ise. 30 day challenge kõlab nagu kapsasupidieet, et teed ära. Ja edasi ei tee. 

Igatahes. Kui häid mõtteid on siis luba antud jagada 🙂

Bless U heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse