Sooda

Hei sõbrad!

3 päeva pole üldse ligilähedalegi saanud siia. Kuigi! Koguseid olen siiski telefoniga vaadanud. Mis muidu jah, tähendab seda, et ma olen siiamaani kavas. Ja mis muidugi ei tähenda seda, et mul kaal ikka veel liiguks kuhugi poole. Vaevalt asi selles 1 klaasis punases veinis oli, mis teisipäeva õhtul sai joodud. Ja tegelikult olen ma ju juba harjunud. Tee mis tahad. Alla 71 kuidagi ei lähe. 

Ja siis vist täna hommikul on väsimusaste niivõrd kõrge juba, et igasugused pisiasjad ajavad närvi. No ei käi muidugi mossis näoga ringi, see lihtsalt ei sobi mulle. Aga tundsin hommikul juba, et sisemine urrrrrrrr on kohal. Esiteks tegin muidugi ise vale lükke ja läksin veel enne voodist väljumata telefoniga FBsse. Grupis meil jälle mingi postitus stiilis "Issand jumal mul kaal 1,5 päeva seisab, äkki peaks trenni ära jätma." Täna on täpselt see hommik kui see veel eriti ärritab 😀 Kuigi ma mõistliku inimesena tean, et see minusse kuidagi ei puutu ja see on selliste inimeste enda kaotus ja hukatus, et teadmistepagas on niivõrd väike. Et selliste asjade üle üldse pead murravad, et kas nüüd peaks trenni ikka ära jätma, johhaidii. Tundub, et mu empaatiavõime on täna hommikul üsna nullilähedane aga no sorri! 

….Ja minu kaotus ja hukatus on kui ma lasen end sellest ärritada. Uh. Aga see polnud ainus asi. Niiet ilmselt on ikka mingi üleüldine tuur peal. Teine asi mida ma märkasin ja isegi ei tea miks avasin, oli üks artikkel.  Pärast vaatasin allikat – delfi, okei. Selge. Ja ma kordan veel kord – täna hommikul – ei saanud ma aru kes selliseid idiootsusi välja mõtleb üldse. Muidu ma vist pigem hoian end eemale sellistest asjadest. Lihtsalt. Nii. Ühesõnaga. "10 meeste reeglit mida kõik naised teadma peaksid." Pealkirjast saab juba ainuüksi aru, et keegi on mingi "kõiki troppe ülistava" üllitisega hakkama saanud. 

http://homme.delfi.ee/naised/10-meeste-reeglit-mida-koik-naised-teadma-peaksid?id=77139244 

2. ja 3. punkt viitavad sellele, et edasi pole mõtet niikuinii lugeda.

2. Kui sa midagi tahad, siis küsi. Olgem täiesti selged, et kaudsed vihjed ei tööta! Otsesed vihjed ei tööta! Ilmselged vihjed ei tööta! Lihtsalt ütle välja, mis sa tahad!

3. „Jah” ja „ei” on täiesti vastuvõetavad vastused enamikele küsimustele.

Ehk, et mehed on lihtsalt ühed primitiivsed olendid (võib neid näiteks ka ahvideks nimetada), kes ei saa millestki aru ja mis kõige olulisem – nad ei peagi sellest aru saama! Ja siis nad ise on veel nii uhked selle üle, et kõigile naistele teadmiseks ise ka sheerivad seda artiklit enda kohta, avalikult. Normaalne mees õnneks ei tunnegi end selles antireklaamis ära. Ma loodan. 

Õnneks hakkab mul varsti interneti aeg otsa saama, täna hommikuks. Ehk et loodetavasti see ärrituste jada ei jätku 😛 Või siis just jätkub aga hambaarsti toolis. See on muidugi veel nende 3 eelneva hullumeelse tööpäeva kirss tordil. Kell 6 hommikul juba nägin und, et ma ootasin seal ukse taga pool tundi ja siis läksin ära, sest hakkasin tööle hiljaks jääda. Ja siis tundsin end nii sandisti, et ära läksin. Üritasin arstile helistada ja üritasin kontorisse klientidele helistada ja…SOODA. Mul on veel selline tore erijuhus ka. 30 aastaselt 3 piimakat suus, mis just nüüd enam eriti ei taha seal püsida. Ehk et palju edu mulle. 

Jesver kui hea on rääkida heart

 


Meeldis, mida lugesid? Jaga või kommenteeri.

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Süües tavalisi, kuid tervislikke toite, langeb su kehakaal kuni 1 kg nädalas.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse