104952 kasutajat 477 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Jaga Facebookis

Pauk luuavarrest


Tere hommikust sõbrad 😉

Hommikud, kui on aega blogida ja rahus kohvi juua on ikka täielik õnnistus 🙂 Hommikuti on pea kuidagi palju selgem, eesmärgid kindlamad…jah jah, seda eriti täna. Hoolimata sellest, et täna on juba tunne, et heidaks isegi massaažilauale. Ja minu puhul tähendab see juba midagi kummalist, sest massaaži ma ei kannata. AGA ma vedeleks seal kasvõi niisama 😛 Selline kreisi nädal, keha on üpris väsinud. 

Ühesõnaga, ma siis mõtlesin jälle. Eesmärkidele. Praegusele seisule. Ja fakkk! Mul on tegelikult vaja ainult kilo-poolteist veel minna, et oma maagiline 6 kätte saada. Olgem ausad, ma ikka olen sellest pidevalt unistanud. Eile-üleeile olid mul laual kliendid (me ikka räägime erinevatel teemadel), kes kurtsid, et no saaks sellest 8st lahti ja 7ga oleks juba nii rahul. Siis ma mõtlesin, et "Mis SUL VIGA ON?!." Enda kohta. Ma tahan midagi. Ja ma tean kuidas seda saada. Aga?! Täna ei tundu mul enam küll mingit vabandust olevat, et üle selle koera saba saada.

Teine asi juba on see, et kuidas keha ise reageerib. Teadupoolest minu kaal liigub 10x aeglasemalt kui siin süsteem "ette näeb", isegi kui 100% kõike õigesti teha. See on juba teine teema. Aga kui peas pole selgust, siis ei liigu ta ka see 10x aeglasemalt. 

——————————————————————————————————————————————————————————–

Nüüd ma kavatsen veel selle kondi ka visata. Nagu Helen M ütles, et viska vahel ikka fännidele mõni kont ka 🙂 Hihi. Ja Carmenile, kes küsis, et mida see "fitlap meid kokku viis" tähendas. Räägin siis peaaegu anonüümselt selle toreda loo ära, mis enne jõule juhtus 🙂

Minu suuvärk on teada. Tõenäoliselt "hädaldasin" ma kuskil postituses jälle, et võiks mõne arvestatava meesterahva ligi tõmmata endale. Ma isegi mäletan, et ma viskasin sellise pildi;

Tüüpiline minulik skeptilisus. Aga ei olnud vaja kaua oodata kui minu postkasti potsatas kiri ühelt härralt…kes ütles, et tema ei hakka mingit tsirkust tegema ja kirjutab otse, et talle väga meeldib see kuidas ma kirjutan, minu distsipliin jms. Ehk et ta vist arvas, et ma olen väga äge naine 🙂 Hiljem selgus, et ka tema oli uskumatult äge mees! Aga tema omakorda oli saanud vihje ühelt minu lugejalt (oled tervitatud), et "Keiu otsib endale meest" 😀 Seda lugu ei usu ma päriselt siiamaani. Põhjusel, et mina ju lihtsalt vatrasin ja vatrasin oma igapäevaseid mõtteid. Aga sellest loost kujunes täielik "match made in heaven." 🙂 Meil on uskumatult palju ühist ja teemal kui rahul ma olen…võikski kirjutama jääda 🙂 Ja mitte muudest asjadest vähem, jumaldan ma seda, et ma saan nii palju toetust kõiges selles mida ma teen igapäevaselt..kasvõi puhtalt fitlap ise 🙂

 

 

 

 

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Preili Keiu
103837 lugemist / 72 fänni
Minust

Elu oleks nii igav kui poleks kaalulangetamisaktsiooni!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Fitlap on nagu teine pere, mis on alati nõu ja jõuga abiks. Võtab oma kaitsva tiiva alla ja lennutab edasi ja veel kaugemale ja kõrgemale :) Kaalu lennutab loomulikult allapoole, oma eriti maitsvate retseptidega :) Samuti annab võimaluse jagada oma muresid ja rõõme, blogides ja läbi supertoreda FB grupi. Fitlap on kõige ägedam! :)

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!
Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasvaEi, aitäh. Ma ei soovi endale tasuta toitumiskava.