Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Jonn

Hei sõbrad!

Eelmine osa tekitas lahedalt palju elevust ja vastukaja, aitäh! 🙂 Mul tegelikult on veel sarnane postitus soolas aga neid jutti oleks ainult veidike veider kirjutada. Rinnad. Aga ma tõesti endiselt ei saa aru kui on E-F korv siis KUHU TE NEED PANETE. Näiteks jooksmise ajal ? See on üks suuremaid põhjuseid miks ma ei jookse. Sest nii ebamugav on ja mitte lihtsalt ebamugav vaid korralik takistus. Mul on ka muidugi see Shock Absorber spordirinnahoidja. Aga no endiselt. Brrr. 

Muus osas on kõik timm. V.a kaal mis mu tublile tegutsemisele kuidagi järgi ei taha jõuda. Ilmselt ikka see naistevärk, mis igast kuust nädal-poolteist võtab ja seisaku tekitab. Ootame siis, hetkel pole mul plaaniski alla vanduda. Nii said eilne ja tänane päev väga ilusa toitumisega. Putru ja wrapi ja heeringat ja kodujuustu ja singivõileiba ja täna kahe juustu pastat, bataadi ja hakklihapada jne jne. Tsipake üleliigset arbuusi aga ikkagi tubli. Sest!

Mida rohkem ma ennast liigutan ja mida rohkem ma tööd jälle teen ja trenni sinna lisan…see toit põleb ikka nagu kulutuli. Eile õhtul sõin kell 7 oma viimase toidukorra, ei saanud seda kuidagi edasi lükata. Kell 21 mõtlesin, et sööks ükskõikmille ära, selline tühjus oli sees, et ma ei jäänud magama ja ma ei maganudki sisuliselt. Peiks pakkus KREEMISAIA ja võileiba aga see oli tulutu katse, lõpuks käis köögis ja sõi üksinda midagi. Väga armas, et ta sellega mu nina alla vehkima ei tulnud..kuigi eile ma poleks alla andnud ka 🙂 Jonnin! Aga tõesti, enne seda kella 5 ajal tegin ma toas 40minutilise trenni. Otsisin oma vanad head BodyProjecti videod välja. Mõnus poksi ja küki cardio. 

Mitte et ma muidugi oleks saanud seda väga korrektselt teha. Nende üleeilse 60 küki pärast. Nüüd ma saan aru küll miks sellised pussakad nagu mina, peaks 20ga alustama. Täna ei saanud endiselt trepist alla ja vetsupotile istuda. Sellepärast otsustasin ka video kasuks eile, et mitte lihtsalt tuimalt peale vehkida sama asja. Võib-olla homme juba õnnestub see kükivärk jälle.

Täna tegin nii muuseas seenemetsas näiteks cardio ära. Huvipärast panin kella käima. 1,5h 480 kcal põletatud. Ma muidugi eksisin ära sinna metsa ja kui ma seal paanikahigis mööda lanke ja soid turnisin siis polegi midagi imestada. Õnneks kõik lõppes hästi ja trenni moodi asi üksiti tehtud. Õhtul ja hommikul veel töö ka niiet jälle on hundiisu õhtuks. Täna olen nii tark, et praeguseks on 1 toidukord veel süüa. 

Nüüd siis pea seljas kööki pannkooke küpsetama 😉 

heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse