129760 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Häda rist ja viletsus


Okei noh. Viletsust ei ole. Söön päris hästi. Jajaa ikka 100% kavas. Ja mis on TASU selle eest ? Jaja ma tean. Hea tervis ja täisväärtuslik toidulaud jne bla bla bla. Aga mina ikkagi ootan ka mingit tasu numbrite näol.

Eilne 500 grammi oli kuhugi õhku haihtunud. Hoopis 900 gr juures. See lihtsalt reaalselt ei ole võimalik. Alates sellest hetkest kui uue udupeene kaalu ostsin paar nädalat tagasi, on kõik veel rohkem segamini kui enne. Kõikumised on olenevalt päevast ligi kilo. Ei mingit stabiilsust, loogikast rääkimata. Vana kaaluga on umbes sama teema, sellepärast ta välja vahetasingi. 

Lisaks sellele pole ma ammu nii halvasti maganud. Mingi pidev ärevus ja üles ehmatamine. Nagu mingi poolearuline. Vana hea ärevus, ei tea ise ka mis põhjustel. Viimasel ajal olen ma üleüldse kuidagi pinges. Vist harjumatu see kella järgi tööl käimine, kui 3 kuud sai oma suva järgi ringi tuulutatud ja aegu pandud sinna kus sobib. Oeh. Ma tean jah, et see mõjutab kaalu ka. Aga no sellised kõikumised??!

Kui minul on kõik hästi siis mul on ikka mega hästi. Ja kui mul on halvasti siis mul on ikka kõige halvemini 😀 Täna on täpselt see päev. Või siis hommik. Sest kunagi ei tea kuidas tuul pöördub, õhtuks niikuinii normaalseks. 

Ma olen nii kurb lihtsalt, sest ma alustan hommikut köögis ja õhtul lõpetan. Näen elueest vaeva. Ja mitu nädalat näitab kaal aiateibaid. Ise nii segaduses ja ikka veel lootes, et…ei tea mida..mingi langustrendi moodi asi peaks ju OMETI olema 🙁 

Fuck this shit.
Preili Keiu
170119 lugemist / 106 fänni
Minust

Eluaegne


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva