Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Häda rist ja viletsus

Okei noh. Viletsust ei ole. Söön päris hästi. Jajaa ikka 100% kavas. Ja mis on TASU selle eest ? Jaja ma tean. Hea tervis ja täisväärtuslik toidulaud jne bla bla bla. Aga mina ikkagi ootan ka mingit tasu numbrite näol.

Eilne 500 grammi oli kuhugi õhku haihtunud. Hoopis 900 gr juures. See lihtsalt reaalselt ei ole võimalik. Alates sellest hetkest kui uue udupeene kaalu ostsin paar nädalat tagasi, on kõik veel rohkem segamini kui enne. Kõikumised on olenevalt päevast ligi kilo. Ei mingit stabiilsust, loogikast rääkimata. Vana kaaluga on umbes sama teema, sellepärast ta välja vahetasingi. 

Lisaks sellele pole ma ammu nii halvasti maganud. Mingi pidev ärevus ja üles ehmatamine. Nagu mingi poolearuline. Vana hea ärevus, ei tea ise ka mis põhjustel. Viimasel ajal olen ma üleüldse kuidagi pinges. Vist harjumatu see kella järgi tööl käimine, kui 3 kuud sai oma suva järgi ringi tuulutatud ja aegu pandud sinna kus sobib. Oeh. Ma tean jah, et see mõjutab kaalu ka. Aga no sellised kõikumised??!

Kui minul on kõik hästi siis mul on ikka mega hästi. Ja kui mul on halvasti siis mul on ikka kõige halvemini 😀 Täna on täpselt see päev. Või siis hommik. Sest kunagi ei tea kuidas tuul pöördub, õhtuks niikuinii normaalseks. 

Ma olen nii kurb lihtsalt, sest ma alustan hommikut köögis ja õhtul lõpetan. Näen elueest vaeva. Ja mitu nädalat näitab kaal aiateibaid. Ise nii segaduses ja ikka veel lootes, et…ei tea mida..mingi langustrendi moodi asi peaks ju OMETI olema 🙁 

Fuck this shit.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse