137740 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Faking eridieet


Tšau sõbrad!

Ootasin seda hommikut nagu ilmaimet. Ometi kord saaks vaba pool h ja kohvitassi kõrval paar rida kirja panna. Õhtud ei ole ikka üldse need, pea päevast sassis ja see nädal on kõik hommikud möödunud viimse hetkeni magades. Ja siis veel see ülejäänud vaba aeg – ikka ainult köögis, et toitu kaasa vorpida. 

Maru pikad päevad on see nädal. Mõni vist kõrvalt vaataks, et ei tea mis suurt raha ma siin kokku ajan. No sellest on endiselt asi üpris kaugel ja mis massaaži puudutab siis seda 7 h tehes on see nagu teise inimese 14 h. Nii ma olen siis nüüd kõik õhtud 8-pool 9 koju jõudnud ja loll valmis. Peale päevast saginat on isegi raske olnud magama jääda ja end "maha laadida". Samas ma tean, et siin pole veel eriti päevad ega nädalad vennad. Järgmine nädal, vähemalt esialgu, tundub easym. 

Seega pole ma trenni ega kuhugi jõudnud. Kui vaikselt selguma hakkab, mis uuel nädalal toimub siis mõtlen ikka Arena kuukaardi peale. Seal on võimalusi rohkem. Ja tundub et mu ainuke võimalus ikkagi on trennis käia hommikul. Õhtul, nagu aamen kirikus, on veel 18.30 seanss. Niiet niipalju siis mu põnevatest trennidest. Alleaaa 🙂 

AGA selle juures olen ma väga tubli toituja olnud. V.a laupäev kui ei õnnestunud ise majandada. Aga reede ja pühapäev olid kavas. Nüüd esmaspäevast on hommikuks ikka olnud omlett seemneleivaga, lõunaks mingi smuuti mille kiirelt saab sisse kallata, õhtuks riisinuudli või riisiwok kana või hakklihaga, hilisõhtuid ei mäleta. Igatahes mitte kartul ega leib. Ja mitte ühtegi kavavälist ampsu kuigi ma olen kontoris vesise suuga jõllitanud torti, võileivatorti ja komme. Isegi 1 kingituseks saadud geisha karbi andsin ära. Ei tasu arvata, et mul selle järgi isu pole olnud. Aga no ma ausalt ei jäta jonni. Pool septembrist on läbi ja ma pole ikka oma nr 6 kaalule ette tagasi saanud. 

See nädal on kaal jälle tõusnud või seisnud. Alles eile kui ma tegin ilge avastuse – 1 toidukord teha keefir ja apelsin. Ja see keefir juua lõuna ja õhtusöögi kõrvale + puuvili. Ja õhtuks oli smuuti. Siis peale seda on kaal piraki langenud. Niiet siin pole küsimus selles, et kas olla kavas või mitte. Küsimus on juba selles KUIDAS kavas olla. Faking fitlapi keefiri eridieeti peaks tegema vist. Et üldse mingit kaalulangust loota oleks. 

Hetkel pole mul väga aega selle pärast ka frustreeritud olla. Tahaks ainult trenni minna juba. Aga ei saa ka öelda, et "sorri, ma olen trennis" kui riik tahab oma raha saada ja kliendid tahavad abi saada ja spordiklubi tahab saada ja süüa ka nagu tahaks 😀 

Ja nüüd söögid tahavad ka valmis saada ja kaasa pakitud. Ikka edasi 😉 

Bless U heart
Preili Keiu
187267 lugemist / 111 fänni
Minust

EluaegneViimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva