128633 kasutajat 526 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 pÀeva tÀiesti tasuta!

Toitumiskava uue aasta pakkumine - 43 %

Elektrik


Hommikust sõbrad 😉

Korralik elektrik. Õhtul lõpetan postitusega ja hommikul alustan 😛 Kui nädalavahetus oleks siis oleks piinlik juba…siis neid postitusi siin nii hõredalt. Ja mingi hull pidevalt sädistab 😛 Ilmselgelt ma olen omas elemendis jälle. 

Kaal on ka omas elemendis. Täna rõõmustas mind veel 100gr väiksema tulemusega. Ma premeerin teda täna selle eest ühe pikema trenniga. Kuna on veidi lihtsam päev siis saan minna 19.30 vesiaeroobikasse aga enne seda jõuan ka veel jõusaalist tiiru läbi käia. Kuna see basseinitrenn on, ma juba tean vanast ajast, veidi selline "pehmo". Saan ehk enne veidi sõuda või jalgrattaga sõita. 

Jõumasinate peale veel ronima ei hakka aga uudistan juba ette natuke. Eile sai täpne aeg kokku lepitud, esmaspäeva varahommikuks jõusaali personaaltreeneriga 😉 Mõtlesin just ükspäev, et see on ikka nii tõsi – mida rohkem sa õpid ja koged, seda lollimana end tunned. 3-4 a tagasi võisin ma samamoodi sinna sisse marssida nagu homset poleks, kangiga vehkida ja tunda end nagu maailmavalitseja. Oh well. See omadus on kuhugi sulanud nagu kevadine lumi.  Enam ei tundu mingid asjad nii lihtsad. Küsimus pole isegi ainult enesekindluses. Muudes elu situatsioonides mind tegelikult üldse ei koti "mis keegi arvab". Aga just see ka, et tegelikult pole see ju päris nii lihtne – vaatan videot ja teen järgi. Seal on ilmselt tohutul hulgal nüansse ja pole mõtet seal niisama asja eest teist taga mingeid asju teha. Tark on lasta end õpetada. Ja see teadmine on tulnud ajaga. Ja nüüd lõpuks jõuab keha ka mõistusele järgi 😛 Jumala jess! 

Toredat kolmapäeva, bless U heart
Preili Keiu
168130 lugemist / 106 fÀnni
Minust

Eluaegne


Blogijad

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Soovid langetada kaalu ja saavutada oma unistuste keha? Parim aeg alustamiseks on just nĂŒĂŒd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nĂ€lga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • TĂ€ida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva