Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Elektrik

Hommikust sõbrad 😉

Korralik elektrik. Õhtul lõpetan postitusega ja hommikul alustan 😛 Kui nädalavahetus oleks siis oleks piinlik juba…siis neid postitusi siin nii hõredalt. Ja mingi hull pidevalt sädistab 😛 Ilmselgelt ma olen omas elemendis jälle. 

Kaal on ka omas elemendis. Täna rõõmustas mind veel 100gr väiksema tulemusega. Ma premeerin teda täna selle eest ühe pikema trenniga. Kuna on veidi lihtsam päev siis saan minna 19.30 vesiaeroobikasse aga enne seda jõuan ka veel jõusaalist tiiru läbi käia. Kuna see basseinitrenn on, ma juba tean vanast ajast, veidi selline "pehmo". Saan ehk enne veidi sõuda või jalgrattaga sõita. 

Jõumasinate peale veel ronima ei hakka aga uudistan juba ette natuke. Eile sai täpne aeg kokku lepitud, esmaspäeva varahommikuks jõusaali personaaltreeneriga 😉 Mõtlesin just ükspäev, et see on ikka nii tõsi – mida rohkem sa õpid ja koged, seda lollimana end tunned. 3-4 a tagasi võisin ma samamoodi sinna sisse marssida nagu homset poleks, kangiga vehkida ja tunda end nagu maailmavalitseja. Oh well. See omadus on kuhugi sulanud nagu kevadine lumi.  Enam ei tundu mingid asjad nii lihtsad. Küsimus pole isegi ainult enesekindluses. Muudes elu situatsioonides mind tegelikult üldse ei koti "mis keegi arvab". Aga just see ka, et tegelikult pole see ju päris nii lihtne – vaatan videot ja teen järgi. Seal on ilmselt tohutul hulgal nüansse ja pole mõtet seal niisama asja eest teist taga mingeid asju teha. Tark on lasta end õpetada. Ja see teadmine on tulnud ajaga. Ja nüüd lõpuks jõuab keha ka mõistusele järgi 😛 Jumala jess! 

Toredat kolmapäeva, bless U heartKui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse