137838 kasutajat 547 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Toitumiskava superpakkumine - 43 %

Kolmas päev.


Ma arvan, et mul on siiani läinud kenasti. Mingeid erilisi isusid ei ole ja kõht on ka koguaeg täis. Kui järele mõelda siis muidugi võtaks selle shokolaadi tükikese aga tegelikult pole mul seda üldse vaja. Ma arvan,et amastan liiga palju magusat süüa. Juba mõtlemisest, süüa väike tükk aleksandrikooki paneb suu vett jooksma. Aga astun vastu isudele.

Mulle tohutult meeldib selle fitlapi juures see, et ma ei pea hullult kokkama. Mulle ei meeldi pliidi juures mässata. Ärge saage valesti aru, ma teen süüa küll, aga siis peab mul omal huvi olema. Esimene päev läks vist küll nii,et ei pannud ahjugi sooja. Öeldakse tegelikult ju, et peaks sööma vähemalt ühe korra päevas sooja toitu. Mina sellepärast küll rohkem kokkata ei viitsi. Mu ema on ka selline. Kuule, mis võileivad, mis sa ei teegi sooja toitu vä? Sorry, mum! Ei tee jah. 

Käisin täna koertega ka jalutamas. Mul on kaks taksipoissi. Üks on selline, kes käib kenasti minuga tee peal ja teine loeb koguaeg tee ääri. Õudne, küll on kusagil võsas või murusees või kusagil kinni või lihtsalt leiab mingi huvitava lõhna ja lihtsalt ei tule meile järgi. Ja siis kui ükskord märkab,et on maha jäänud või jalutusrihm on juba pingul…siis tuleb suure jooksuga a la oodake mind kaaa, mina kaa. Paar kilomeetrit ikka.

Ükspäev niitsin kaks tundi muru. Vaatasin kella ka hiljem. Polnud häda midagi. Hoopis käed olid valusad sellest muruniiduki värinast. Trenniks sellist liikumist ju ei märgi. Mulle sellised saaliaeroobikad jms. ei meeldi. Võtan siis pigem kõnnikepid ja lähen käima. Kuigi jah, olen seal aeroobikas ka käinud. Ei ole mulle. Samas mu õele meeldib aga tema on minust väiksem ka. 

Esmaspäeval ütlesin mehele ka, et hakkan nüüd fitlapi tegema. Tema muidugi sellest midagi ei teadnud. Oli isegi veidi mures, viimased sõnad olid, ära omale liiga tee. Mu mees on välimuselt selline kilu, Kilu Elmari tüüpi. Süüa võib kõike aga paksuks ei lähe. Eks tal on muidugi pahesid ka, suitsetab nagu korsten. Aga ta võib küll mingi kolm burksi vist nii ära süüa, et midagi ei juhtu. Minul aga tuleb juba nuusutamisest juurde. Ebaõiglus:)

Aga rühin edasi ja teen parimaid valikuid.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!Kädy
7229 lugemist / 4 fänni
Minust

Mina vist võiksin oma blogi küll alustada lausega..parajalt paks (mees) naine oma parimais aastates. Ja ma üldse ei valeta. Olen ümar olnud kogu oma elu, kimpus kaaluga. Proovin siis nüüd seda muuta!

Ma kasutan Fitlapi, kuna:

Meeldib sest isegi minusugune laiskur saab selle kava jälgimisega hakkama.

Mina kasutan Fitlapi ja soovitan seda ka sulle!

Tee endale tasuta konto siin!

Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom