Suvepakkumine - 30% Kasuta kohe

Kolmas päev.

Ma arvan, et mul on siiani läinud kenasti. Mingeid erilisi isusid ei ole ja kõht on ka koguaeg täis. Kui järele mõelda siis muidugi võtaks selle shokolaadi tükikese aga tegelikult pole mul seda üldse vaja. Ma arvan,et amastan liiga palju magusat süüa. Juba mõtlemisest, süüa väike tükk aleksandrikooki paneb suu vett jooksma. Aga astun vastu isudele.

Mulle tohutult meeldib selle fitlapi juures see, et ma ei pea hullult kokkama. Mulle ei meeldi pliidi juures mässata. Ärge saage valesti aru, ma teen süüa küll, aga siis peab mul omal huvi olema. Esimene päev läks vist küll nii,et ei pannud ahjugi sooja. Öeldakse tegelikult ju, et peaks sööma vähemalt ühe korra päevas sooja toitu. Mina sellepärast küll rohkem kokkata ei viitsi. Mu ema on ka selline. Kuule, mis võileivad, mis sa ei teegi sooja toitu vä? Sorry, mum! Ei tee jah. 

Käisin täna koertega ka jalutamas. Mul on kaks taksipoissi. Üks on selline, kes käib kenasti minuga tee peal ja teine loeb koguaeg tee ääri. Õudne, küll on kusagil võsas või murusees või kusagil kinni või lihtsalt leiab mingi huvitava lõhna ja lihtsalt ei tule meile järgi. Ja siis kui ükskord märkab,et on maha jäänud või jalutusrihm on juba pingul…siis tuleb suure jooksuga a la oodake mind kaaa, mina kaa. Paar kilomeetrit ikka.

Ükspäev niitsin kaks tundi muru. Vaatasin kella ka hiljem. Polnud häda midagi. Hoopis käed olid valusad sellest muruniiduki värinast. Trenniks sellist liikumist ju ei märgi. Mulle sellised saaliaeroobikad jms. ei meeldi. Võtan siis pigem kõnnikepid ja lähen käima. Kuigi jah, olen seal aeroobikas ka käinud. Ei ole mulle. Samas mu õele meeldib aga tema on minust väiksem ka. 

Esmaspäeval ütlesin mehele ka, et hakkan nüüd fitlapi tegema. Tema muidugi sellest midagi ei teadnud. Oli isegi veidi mures, viimased sõnad olid, ära omale liiga tee. Mu mees on välimuselt selline kilu, Kilu Elmari tüüpi. Süüa võib kõike aga paksuks ei lähe. Eks tal on muidugi pahesid ka, suitsetab nagu korsten. Aga ta võib küll mingi kolm burksi vist nii ära süüa, et midagi ei juhtu. Minul aga tuleb juba nuusutamisest juurde. Ebaõiglus:)

Aga rühin edasi ja teen parimaid valikuid.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab langetada kaalu ja saavutada unistuste vormi. Saate ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod

Mobiilimakse

Ühe kuu makse

Tellimuse summa lisandub igakuiselt telefoniarvele.

14.99€ kuus

Valitud

Sisesta oma telefoni number

Peale numbri sisestamist saadame sulle SMSiga kinnituskoodi.

Sinu mobiilimakse õnnestus

Konto olemas? Logi sisse