Tasuta 3 päeva toitumiskava Proovi kohe
Sulge

No kohe ei lähe mitte kuidagi

Teisipäeva hommikul küll piilusin kaalu, mis oli tiba alla läinud. Aga see-eest on see nädal üsna raske. Esmaspäeval sõin 100% kava järgi, teisipäeval aga 75% pluss hilisõhtune söök kalorite piirides magus. Kapist välja oli küll võetud palju rohkem, kuid suutsin need siiski tagasi kappi visata ja hambad ära pesta, et rohkem ei võtaks. Õnneks väsimus murdis maha. Kolmapäeval, peale 10 tunnist und, oli päev suht pekkis. Sõin ainult hommikusöögi kava järgi. Lisaks ühe 150g pähkli-rosina paki mille kalorite järgi on see 1,5 toidukorda pluss veel palju halba. Ostsin poest ka kuumsutsu skumbriat, see kala isu tahtis maha murda. Pool kala sõin ära, mitte kava jälgides ega kaaludes. Neljapäeval oli tööl kõik 3 toidukorda jälle ilusti kava järgi kuid õhtul kodus sõin teise poole kala ära. Iseenesest see ei olekski nii hull, kava järgi saaks sinna kõrvale veel midagi süüa, aga ei tahtnud kohe üldse mingit kartuliputru või sepikut sinna kõrvale süüa. Selle asemel läks jälle veidi magusat suhu. Ei teagi kas mahtusin kalori piiridesse või mitte. Täna siis juba reede, 50% toitun kava järgi, 50% läheb käest ära. Kuna töötajad olid tublid, lasin neile kringlit tuua ja kuna seda ei saa poest osta tüki kaupa, et vahest maiustada ja üksi ma valmis kringlit ka ostma ei hakka, sest need kalorid on ulme mis ma sellisel juhul sisse söön. Siis lubasin endale hoopis tükikese seda siin.

Samas saab raske nädal ees olema – järgmine nädal ja praegune nädalavahetus. Täna tuleb veel tööl ära olla ja siis on nädal aega puhkust. Lähen Eesti peale reisile, ööbimised üldjuhul autos. Seega enamus sööke väljas kuskil või poes. Saan enam-vähem nii palju jälgida, et vabavara oleks 1/3 taldrikust, 1/3 liha ja 1/3 taldrikust midagi muud. Liiga suuri portsusid ei võtaks. Pole küll 100% kavas, kaalusid ei tea. Aga nii palju kui mäletan, nii palju võin süüa, nt 2 viilu sepikut, 1 viil juustu, paar viilu sinki või Pro Feeli jogurt/kohupiim ja veidi puuvilju. Tee jaoks võtma Stevia kaasa, siis vähemalt ei joo tanklate teesid vale suhkruga. Mingil määral peaks muidugi puhkust ka nautima, et ei aja näpuga päris järge, pole seda kunagi suutnud pikalt teha. Pigem võtta ilma muretsemata, öeldakse ju, et stress ei ole hea ja ka selle tõttu ei lange kaal. Peale selle olen kindel, et tuleb suht halva unega ööd, seega see ei mõju ka kuidagi kaalule hästi. Nüüdseks olen ma välja mõelnud palju asju mida tahaks, mida pole ammu saanud ja mida võiks selle nädala jooksul siis ära süüa. Peale seda oleks nende asjadega vähemalt jälle tükiks ajaks vaikus. Samas, ei tohiks ju süüa neid. Eks näha ole, endaga vaidlemisel ma tavaliselt jään ikkagi kaotajaks indecision

Jah tean, tahan saada oma punu eest ära, parem välja näha suvel ja suvi on kohe-kohe käes, mis siis et praegu välja vaadates ei tundu see nii. Jube tihti tekib mõtetesse, et ju siis järgmiseks suveks ja lööks üldse sellele kõigele käega. Aga samas peab veel üritama pingutada nii palju kui võimalik, vähemalt sööma tervislikumalt kui ennem ja mitte iga päev halbu asju, vaid väga harva ja väga vähe. Õnneks olen oma menüüst välja visanud suhkru, kui tõesti on vaja kuskil väljas teed võtta, siis läheb käiku pruun suhkur. Ning samamoodi valge jahu ja valge jahu tooted on läinud ära. V.a. mõned üksikud korrad kus poest midagi haaran.

Vähemalt midagigi natukene positiivset lõpetuseks.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

Personaalne toitumiskava!


Saad ka edaspidi süüa tavalisi ja kiiresti valmivaid toite. Alusta kohe!

Vali periood

Vali maksemeetod