140825 kasutajat 557 retsepti

PERSONAALNE TOITUMISKAVA
SULLE JA SINU PERELE.

Langeta kehakaalu
lihtsate ja kiirete retseptidega


PROOVI TASUTA

Proovi TOITUMISKAVA 3 päeva täiesti tasuta!

Koos Fitlapiga suveks saledaks - 3 kuud 18,99 €

Seitsmeteiskümnes sissekanne.


Tere.

Veeretame siis veidi taas jutukesta, alleaa, alleaa. Mitte, et mul miskit eriti olulist öelda oleks. Aga teenime ikka lisa, kui selleks võimalus antakse.

Öelda pole selle pärast midagi, et kõik kulgeb plaanipäraliselt. Selle nädalaga -1,5 kg. See on mulle tegelikult üllatus, sest ootasin väiksemat langust (kui üldse). See oli eelmisel nädalal, kui mees tõi koju "mõned" kaerahelbeküpsised. Teate küll, need suured ja paksud käntsakad Selveri pirukaletist. Need mulle niimoodi maitsevad, et lihtsalt silme eest läheb mustaks! No siis pool õhtut suutsin ikkagi niisama neid vaadata, siis ütles mõistus minust lahti ja ma pistsin 4tk kinni. Jah, NELI! Järgmisel õhtul sõin veel pool kakku. Sestap panengi seda "rohket kaalukaotust" imeks. Äkki mõjutas veidi positiivsemalt see, et muidu olin söögiga täpselt kavas või isegi veidi vähem ja liikuda on ka normaalselt saadud. Päevas ikka niisama tuleb ca 16-18 000 sammu ära ja siis paaril korral veel pikemad kõnnikäigud lisaks. Ülejäänud päevad läinud nädalast olid siiski magusavabad.

Täna oli muidugi töö juures sünnipäev ja siis oli laud paremast ja hullemast lookas. Sealt sai minu omaks vaid paar tükki kringlit, muu suutsin oma kana-puuviljasalatiga ära petta. Pärast muidugi mõtisklesin veidi nende kringlitükkide vajalikkuse üle, kuid õnneks mitte liiga kaua. wink

Ma arvan, et ma ei peagi väga põdema ka, ega keegi meist tegelikult… Sest mina olen küll mõelnud ikkagi mitte äärmustesse kalduda ja maiuseid päris välja ei jäta. Kui ma seda väga jõuliselt rakendaks, siis lõpeks see mingil hetkel ilmselt jõhkra söömasööstuga. Meeldib, et olen leidmas tasakaalu magusa ja normaalse söögi vahel.

Miskipärast pole ikka veel käsi tõusnud kasutama steviat jms magusaasendusi. Minu väikese mättaotsa eesmärk võiks ikkagi olla see, et ma harjun täiesti tavaliste toiduainetega mõistlikult opereerima. Tundub, et elu on niiviisi lihtsam. olen mõni aeg tagasi katsetanud küll mingeid ülitervislike kookide retsepte, kus kõik koostisosad on põhimõtteliselt millegi asendused. No ei ole õnnestunud ükski. Müts maha nende ees, kes need maitsvaks suudavad küpsetada!

Kena kaaluta olekut.
Akira
7808 lugemist / 2 fänni
Minust

Järjekordne +20kg lugulaul. Äkki pole mõistlik lugeda...Viimased postitused


Astu esimene samm ja tee oma unistused teoks!


Fitlapi toitumiskava on hea lahendus vapustava vormi saavutamiseks? Parim aeg alustamiseks on just nüüd. Fitlap on sulle, kui soovid ilma nälga tundmata kaotada keharasva ning muutuda tervemaks.

Kuidas alustada?

  • Täida ankeet
  • Liitu
  • Hakka kaotama keharasva

Arrow right Arrow bottom