Tahtejõuetu

Appi, appi, appi… kas kuskil jagatakse tahtejõudu???

No täiesti lõpp, kuidas ühel inimesel puudub tahtejõud…  olen päev otsa ilusti kava järgi söönud ja õhtu enne magama minekut rändab suhu ikka midagi mis ei ole lubatud….olen nädal aega ilusti kavas ja nädalalõpus läheb kõik jälle lappama….

See ei ole normaalne… kahe kuuga ainult kaks kilo alla võtta…

Enda kaitseks võin ainult niipalju, et vahepeal on elus/ tervises toimunud muutused ja stress on saanud minust võitu ja olen pidanud pöörduma spetsialisti poole abi saamiseks aga sisimas ma tunnen, et see ei ole vabandus.. aga endale ikka ju..

Ühesõnaga mul tuleb veel suurem masendus peale, kui ma mõtlen selle peale, et mul puudub tahtejõud. Jah, ma tahan kaalust alla saada… jah, ma tahan tervislikult toituda…jah, ma tahan mitmekesiselt süüa… jaaa ma tahan kõike seda aga ma tahan õhtu ka seda juustutükki vms ka lisaks suhu pista, kuigi ma tean, et see ei ole õige. Mul isuks nagu kaine mõistus ühe õla peal ja kurat teise õla peal ja enamasti saab see kurat siiski võitu…

Issand, mida ma halan, ma ju tean kõiki reegleid ja ise rikun neid ja siis nutan, et ei saa hakkama… Ma tean, et kõik on minu enda kätes ja minu enda teha aga ikka…

Ma olen mitu korda mõelnud, et kas mind paneb midagi muutma, kui see toimuks nn ähvardusel… et a la et midagi juhtub, kui sa alla ei võta vms? Kas see kasvataks minu tahtejõudu? Praegu ju toimub minu peas see, et ma tahaksin ja ma tean, et otsest tagajärge sellele ei järgne, kui ma need lisa ampsud võtan. Jah, ma küll ei saa alla aga ega ma ju ära ei sure veel sellepärast. Mul oleks vaja nagu keegi istuks püssiga kuklas, et midagi toimiks. Aga samas ma tean ka, et ma teen seda kõike ainult iseenda pärast.

Ma tean, et tuleks muuta oma mõttemaailma, mõtlemist aga ma tunnen, et ma nagu ei suuda seda… mul puudub tahtejõud ja see ajab mind närvi, stressi jms….

Ma tunne praegu kirjutades ka ennast nagu lõhestunud isiksus, et ühtepidi tead kõike, tead mida valesti teen, tead mida selleks ette võtta, tead mida tahad aga ikka teen ristivastupidi..

Ma tean ka, et mitte keegi ei saa mind sellekohapealt aidata ka, peale minu enda ja mitte kuskil ei müüda kaaluga tahtejõudu, mõistust ja  mõtlemist… kui see nii oleks siis oleksime kõik ammu juba saavutanud selle mida tahame ja palju kergema hinnaga….kahjuks või õnneks on see elu selline nagu ta on ja igaüks elab seda nii nagu oskab.Kui artikkel meeldis, siis palun jaga seda!

ALUSTA TOITUMISKAVA KASUTAMIST KOHE!


Fitlap toitumiskava aitab saleneda ja saavutada unistuste vormi. Saad ka edaspidi süüa tavalisi, kiiresti valmivaid ja maitsvaid toite.

Vali periood

Vali maksemeetod